• Krátkometrážní

Proboha! (2008)

Je sice pěkné, že se Bill Maher snaží ukázat všem věřícím i nevěřícím, jak je náboženství směšné a nereálné, ale tenhle dokument mi nepřijde v ničem jinej než klasické hospodské hádky.. Stejně nikdy nedokáže jedna strana druhé, že se plete.. A musím podotknout, že nejsem žádný katolík ani nic podobného.

Mission: Impossible III (2006)

Po nudné dvojce zase příjemná změna. Pěkná retrospektiva která mě nutila celej film přemejšlet jak se k tomu nakonec dopracujou. Nechyběly ani akrobatický kousky. Jednoduše shrnuto - výborně strávené dvě hodiny života :)

Mission: Impossible II (2000)

Oproti jedničce propadák.. Několik okoukaných scén z ostatních akčních filmů, zbytečně dlouhé a ta hra s maskama po chvíli začala bejt celkem nudná..

Mission: Impossible (1996)

Podle mě skvělý akční/špionážní film. Několik zajímavých akčních scén (třeba na střeše vlaku), zamotaný děj (to mám rád) a tehdy špičková technika, která je v dnešní době už úsměvná. Myslím, že jeden z "must see" filmů.

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad) odpad!

Nevěřil jsem, že se tyhle blbosti ještě vysílají a že existujou lidi, který do nich pořád volají..

Kmotr (1972)

Naprosto dokonale natočené dílo. Za celou dobu jsem se ani chviličku nenudil, což se mi u takhle dlouhých filmů rozhodně nestává.

Wanted (2008)

WOW! Konečně pořádnej akčňák! Rychlej spád, žádný zbytečný okecávání, na konci pěknej dějovej zvrat... Tématicky mi to připomíná hru Assassins Creed - bratrstvo zabijáků s vlastníma cílema. Pěkné :)

Vyměřený čas (2011)

Asi jsem od toho očekával víc. Skvělej nápad, bohužel ve výsledku trochu nuda i přes celkem krátký čas filmu.. Nějak mi asi unikla celá hlavní myšlenka filmu - chvíli drama, potom romantický, akční a postupně to došlo až k bankovním lupičům. Jo a ještě mě tam štvala ta komunistická idea v celým filmu.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Během pár dnů dokoukaná první i druhá řada. Pocity? Naprosto super! Pro mě po dlouhé době seriál, kterej přišel s něčím novým. Nemůžu si pomoct, ale v něčem mi to připomíná Dr. House, možná je to tím, že tam vystupuje taky "neohrožený" hrdina a nebo tím, že zatím všechny epizody dobře dopadly (tak jako House ve většině dílů). Pro mě momentálně asi nejlepší seriál.

Pražákům, těm je hej (1990)

Jako fanoušek této hudby a Výběru samotného nemůžu jinak než 4*. Jinak se jedná o zajímavý dokument popisující život kolem této skupiny za dob komunismu..