Kull dobyvatel (1997)

Jedná se ve skutečnosti o kopírku románu Conan: Hodina draka. Příběh je velmi podobný, kdy tři spiklenci probudili z hrobu čaroděje a Conan, vydajíc se na dalekou pouť, měl najít drahokam, který čaroděje zničí. Tady je to ovšem ne o Conanovi, ale o Kullovi, což jsem tehdá nechápala, proč. Nicméně Kull je také plnohodnotný hrdina R. E. Howarda, takže ho jako alternativu lze přijmout, i když to původně měl být Conan. Ale ta rocková hudba film naprosto hyzdí!

Odebrat z přátel (2014) odpad!

A tomuhle máme říkat film? I když vlastně ano. "Assbook" je vlastně nový svět, kde se lidi mezi sebou baví, sdělují si o sobě informace a za chvíli si na něm začnou dávat rande, ne-li svatbu po síti. Pak jednoho dne tenhle "vir" dostane vědomí, začne se učit geometrickou řadu a...

Cable Guy (1996)

V té době se nám Jim Carrey upsal do paměti jako komik v komediích Ace Ventura nebo Maska a podobně. Tady si zahrál roli narušeného šílence (nebo spíš chudáka), na něhož v dětství matka neměla čas a jeho nejlepší kamarádkou byla sama televize. A tak si ztotožňuje realitu s fiktivním světem z filmů. Jim Carrey nejen umí hrát pozitivní role, ale i role záporáků a tady to taky dokazuje. I já jsem se bavila stejně tak, když hrál zápornou roli ve filmu Batman navždy (1995), hádankáře. Hlas Bohdana Tůmy film rovněž podtrhuje.

Noční můra v Elm Street (2010) odpad!

Zhovadilost prvního stupně!!! Na tyhle "remakoidní zprzňovačky" jsem přímo alergická. Sorry, ale tohle neuznávám. Ani ti maskéři si aspoň nedali na ztvárnění Freddyho obličeje práci.

Souboj Titánů (2010) odpad!

Efekty jsou již dnes samozřemostí a nijak nepřekvapí. Chce to víc než jen efekty. Díky za pochopení, tvůrci. A ještě bych prosila, kdybyste v budoucnu další podobné digitální paskvily nesestřihávali tak chaoticky, protože jsem se při akčních scénách, které jsou bohužel po celém filmu, absolutně nemohla zorientovat kde je kdo a odkud rány jdou. A tu kameru jste taky mohli laskavě nechat v klidu a ne s ní takhle třepetat jako nějaký amatér, který ji drží poprvé v ruce. Tahle tzv. "dynamičnost" se vám opravdu nepovedla, fešáci. Odpusťte si, prosím, ten digitálně vyumělkovaný hlas vypravěče. Máte ještě v plánu zpryznit nějakou další nesmrtelnou klasiku? Nebo snad bude Souboj titánů 2, hádám-li dobře?

Želvy Ninja (1987) (seriál)

A nejlepší je to s dabingem od DAVAY studio!!!

Angelika (2013) odpad!

Sorry, ale původní klasika se nedá nahradit. Toto vážně ne! Pro mě něco takového je, jakoby to neexistovalo. Jiným slovem řečeno: TABU!

Hříšný tanec 2 (2004) odpad!

Sorry, ale tohle neznávám! A ještě přidrzle se tohle jmenuje "Hříšný tanec". Swayzíku, proč jsi toto ještě podpořil?

Barbar Conan (2011) odpad!

Tohle teda neuznávám! Další z mnoha vykrádaček původních klasik s příliš přetechnizovaným provedením. Efekty teda nejsou všechno!

Barbar Conan (1982)

Dokonalost sama o sobě! Arnie je jako cimeřan nenahraditelný. Fantasy prvků je tam přiměřeně, a tak to má být. Meč, čaroděj, posvátný had, duchové...a stačí. Nelze porovnávat s dnešními digitálními fantasy slátaninami!