• Pohádka

Doktor Martin (2015) (seriál)

Špičkový lékař ale protivný člověk? Kde už jsem to, sakra, viděl? :-) Ale není to žádná katastrofa, první dva díly byly lehký nadprůměr. Pouze ta slovenská zdravotní sestra je podivné stvoření. Něco takového by příčetný doktor vyrazil během deseti minut, pochopitelně bez možnosti návratu.

Ocelová pěst (2011)

2 in 1. Over The Top a první díl Rockyho, chybí tomu už jen Sly.Ale proč ne, film má být zábava a já jsem se bavil.

Brokovnice (1992) (TV film)

Fakt nuda, kterou oživí jen ten zoufalec, jemuž se cpe do postele Patrasová v nejlepší formě a on "si to musí rozmyslet". :-)

Nepolepšitelný (2009) (TV film)

Výborný film a skvělé herecké výkony, což nepřekvapí u Hanzlíka, ale u Elišky Zbrankové rozhodně ano. Nebýt těch dnes už kýčovitých krvežíznivých Rusů, bylo by to za pět.

Králové ro(c)ku (2006)

Jojo, Satan je v každým z nás! :-) Tuhle blbinu prostě nemůže rocker nemilovat. Jednu hvězdu ubírám za to, že TENACIOUS D hrají výhradně na akustické kytary, což zase úplně rockové není.

Na vlky železa (2008) (TV film)

Pominu-li, že se mi nějak nechce věřit tomu, jak se kvůli bezvýznamné nemocnici kdesi v Zapadákově unáší a vraždí, tak to bylo dobře natočené, dobře obsazené a dobře zahrané.

Jan Hus (2015) (TV film)

Ta hudba, to bylo co???

Atlas mraků (2012)

Historická, romantická, psychologická akční sci-fi fantasy, zkrátka All In One. Zpočátku jsem se v tom ztrácel a vlastně ani teď pořádně nevím, o čem to bylo, ale bylo skvělé.

Co je šeptem... (2005)

Slušný film, který ale určitě není komedie.