• Pohádka

Bohové Egypta (2016)

Proč se lidé dívají na fantasy, když se pak diví, že je to fantasy? Proč se diví, že je film plný triků, když vědí, že bude plný triků? Jediný důvod, který mne napadá, je, že jde o léčbu vlastního komplexu méněcennosti...

Jak se Kudla přepočítal (1974) (TV film)

Viděl jsem to dnes, čtyřicet dva let po vzniku, poprvé a klidně to dalších čtyřicet dva let vydržím. Blbost nebetyčná.

Creed (2015)

Nic překvapují, celý film dle očekávání, ale budiž. Problém mám ovšem s hudbou. Chápu, že když ve filmu hrají černoši, tak tam zní hip hop, ale proč boxerský film provází hudba jako z Pána prstenů nebo Conana, to fakt nepochopím.

Velký skok (2011)

Dvě černošské rodiny se hádají, která z nich je víc černošská..

Hlas pro římského krále (2016) (TV film)

Očekávání stejně velké jako zklamání. Mimochodem, proč se ve francouzských filmech během šermířských soubojů rozmlouvá nebo vtipkuje a v českých se pořád jenom řve?

Každý milion dobrý (2016) (TV film)

Ani výborné herecké výkony nemůžou zachránit film, který má tak šílený scénář. Miliardářka rozdá pár milionů a rodina začne vyšilovat. No budiž. Ale zásahovka po střelbě z plynovky? To by policajti nedělali nic jiného. A vrcholem absurdity je zastavená sanitka v závěru,

Mimoni (2015)

Hrozná blbost.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Zklamání. Nemluvě o tom, že zlí Rusové, kteří chtějí zničit hodnou Ameriku, patří do filmů z roku 1984.

Špión (2015)

Pecka! Takhle si představuju akční komedii. A Statham je třešnička na luxusním dortu, vedle něj je plk. Flag z MASH naprosté béčko. :-)

Pět mrtvých psů (2016) (seriál)

Ze všech tří sérií mě tahle v prvním díle zaujala nejvíc. Uvidíme, co z toho vyleze........Jak se mi první dvě série nelíbily, tak tahle se fakt povedla.