• Pohádka

Andělé všedního dne (2014)

Divný film. Divný, ne špatný! Spíš by se hodily tak tři hvězdy, ale čtvrtou dávám natruc těm tradičním odpadářům...

Pohádkář (2014)

To asi nejsem úplně v pořádku, když se mi líbí něco, co napsala Nesvadbová. :-) S čím mám ale problém, to je obsazení Macháčka. Nějak odmítám věřit, že zrovna kvůli němu budou blbnout ženské typu Geislerové a Herzigové.

Policie Modrava (2011) (seriál)

Vedle velkolepého a hvězdně obsazeného seriálu Vraždy v kruhu je tohle absolutně skvostné!

Správci osudu (2011)

V životě by mě nenapadlo, že budu tak nadšen z romantického filmu.

Krysař Willard (2003)

UFFF ! Myšišky opravdu nejsou má oblíbená zvířátka.

Pojedeme k moři (2014)

Svět se zbláznil! Tak vysoké hodnocení za takovou nesmyslnost. Neříkejte, že se vám to fakt líbilo!

Underworld (2003)

Ehmm, nevěděl jsem, o čem to bylo, nevěděl jsem, kdo je kdo a doteď nevím, kdo byl padouch a kdo klaďas...

Díra u Hanušovic (2014)

Na tohle mne neužije, děje je tam asi tak na deset minut a nudu nezažene ani pražská herecká elita, zvlášť když se snaží mluvit po moravácku.

Profesionální lovec 2 (1997) odpad!

To se vám takhle poštěstí, že máte zánět sedacího nervu, který vás velmi často vzbudí uprostřed noci. Následně neprozřetelně zapnete televizi a tam právě začíná tenhle film. A už přibližně v půlce si říkáte, co jste komu udělal, že nestačí ta bolest, kterou musíte vytrpět, teď ještě navíc taková hrůza na obrazovce.