Šepot (2007)

Tak tenhle horor pro mě postrádal nějakou větší atmosféru a to je myslím na hororu to hlavní,takže kdyby tam nebyli ztracený Josh Hollowa a sympatická herečka z The Walking Dead Sarah Wayne Callies tak dám menší hodnocení,takto 55% a tři hvězdy.

Laskavý dotek (2012) (seriál)

Zase ty vyumělkování lidé a jejich problémy,jediném pozitivum je,že se dá koukat na pěkné ženy :-).Za mě 40 % a dvě hvězdy.

Kite (2014)

Snímek co se tváří hodně akčně,ale tím,že tam obsadí gymnasty co skáčou jak klokani to asi nezachrání-a to nic proti nim.A lákadlo v podobě desetiminutové účasti Samuela L. Jacksona to taky nevytrhne,to už je i celkem trapný tohle najímání herců aby nalákali jen diváky,protože film sám o sobě nestojí za nic,v tomhle vyniká hlavně Bruce Willis.Co se týče příběhu tak nic převratného se zde neděje jen se to snaží mít nádech nějako budoucí vize společnosti.za mě celkově 45 % a dvě hvězdy.

Mapy ke hvězdám (2014)

Nějak mě ten film neoslovil.Hvězdy a jejich pseudoproblémy i když hlavní příběh má dát pocítit divákovi ,že je to vážný problém.Jinak Julianne Moore si to natáčení asi opravdu vychutnala.Za mě 55% a tři hvězdy.

Equalizer (2014)

Od filmu jsem čekal trochu víc (stejné jako mezi náhrobními kameny-kde jsem ale zvýšil hodnocení) přesto nebo spíš hlavně Denzel Washington to v mých očí vytáhl víš než by objektivně film snesl.Když se film rozjížděl tak jsem čekal parádní příběh o chlápkovi co má obyčejný život a pomáhá trestat příkoří páchané na ostatních,ale pak se děj rozplyzl až moc a přišlo mi,že některé sekvence tam byly i dost zbytečné a mohli to spíš nechat v té rovině jak jsem čekal.Pro fanoušky Denzela to bude stačit pro ostatní průměr.Jelikož já patřím do první kategorie tak dávám lepší hodnocení a to 70 % a čtyři hvězdy.

Osudové setkání (2000)

Příběh chlapce,který je posuzován předsudky okolí,ale má v hlavě víc než všichni ti co ho soudí a když mu ke všemu pomáhá spisovatel a životem zmoudřelý Sean Connery tak je o film ,který vás povzbudí a dá naději,že každý muže uspět vystaráno.Dobře natočeno i zahráno.Jeden z posledních filmu Conneryho před důchodem.Za mě 75 % a čtyři hvězdy.

Rozhovor (1974)

Příběh o muži co špicluje ostatní a sám se dostal do spáru sledování tím,že chce pomoct sledované osobě a trápí ho svědomí.Člověk musí být pořád v pozoru!Akci tu nehledejte,spíš je to film k zamyšlení kde má člověk hranice svého jednání.Finále by se dalo nazvat-s čím člověk zachází.... .Za mě 75 % a čtyři hvězdy.

Newyorská romance (2013)

Čekal jsem nějakou typickou romantiku,ale film ve mně zanechal dobrý dojem hlavně tím,že vám na tváři hned vykouzlí úsměv a je vhodný například když se nedaří atd.Je to snímek hlavně o hudbě.Zahraje si tu i frontman Maroon 5 .Co se týče dalších hereckých výkonu tak jsou naprosto přirozené a myslím,že vám pomohou si film o to víc vychutnat a říct si že život je někdy hodně fajn.Takže celkově pokud máte rádi hudbu hlavně starší pop a k tomu jednoho z hlavních představitelů tak určitě nešáhnete vedle.Za mě 75 % a čtyři hvězdy.

Paterčata (2014) (seriál)

Nejsem rasista takže to beru spíš ze stránky toho,že je zajímavé se podívat jak člověk zvládne tolik dětí najednou.Za mě 60 % a tři hvězdy.

Gejzír (2014) (pořad)

Je potřeba vysílat i dobré a zajímavé zprávy a reportáže.Za mě 70% a čtyři hvězdy.