Herbert White (2010)

Krátký snímek James Franca o jednom dřevorubci co rád kromě stromů klátí i sem tam ženský a pak se ukájí na jejich mrtvolama nebo rovnou s nima.Nevím co tím chtěl James říct,ale měl z toho tedy radši udělat celý film takhle to působí jen jako pár vytržených scén z nějakého snímku

Úkryt (2011)

Příběh o Curtisovi,který trpí děsivými sny a viz,že nastane hrozná bouřka,která bude pro lidi zkáza,akorát se neví jestli Curtis zdědil po mámě paranoiu a nebo opravdu má pravdu....Film vás celou dobu nechá v napětí a jak to dopadne vám nepovím :-)) .Michael Shannon svou postavu zahrál opravdu věrohodně a i poklidná atmosféra a pomalu plynoucí příběh dobře zapůsobil a opravdu vás celou dobu nechává přemýšlet jak to celé je.Tyhle mysteriozní filmy mam rád a tak za mě celkově 75 % jako je zdejší hodnocení a čtyři hvězdy.

Highway (2002)

Cesta dvou kamarádu,kteří spolu drží už dětství,ale jeden z nich se dostal do problému ,protože si užíval se ženou místního bosse a tak Jack a Pilot musejí utéct nejlépe do Seatllu a přitom potkají jednu holku co to nemá lehký,chlápka co je pořád sjetej a přitom všem v tu dobu spáchal sebevraždu Kurt Cobain...Film dobře ubíhá a najde se tam vtipné momenty,ale,že bych tomu dal červenou barvu to asi ne.Za mě tedy celkově 65 % a tři hvězdy.

Kurýr 3 (2008)

Po zhlédnutí Kurýra 3 jsem byl o dost spokojenější než u předchozího dílu a po letech musím své hodnocení pozměnit k lepšímu.Třetí díl se příběhem,akcí i celkovou hutnější atmosférou přibližuje prvnímu dílu.Jason Statham tu předvádí parádní bojové chvíle a jeho postupný vztah s jeho zásilkou ,kterou si nevybral zcela dobrovolně je taky zajímavé sledovat.Pokud se vám líbil první díl tak si myslím,že budete spokojeni ,já tedy byl a celkem je pro mě zklamáním zdejší hodnocení.Za mě celkově 75 % a čtyři hvězdy.

Kurýr 2 (2005)

Když jsem zhlédl pokračování úspěšného filmu Kurýr tak jsem nebyl spokojen,protože jsem měl vysoké očekávání a ty se podle mě nenaplnily.Příběh není tak špatný a akce taky ujde,ale je tu pár ALE,které film v mých očích hodně sráží a to:hlavní záporná postava co by modelka,která má touha vše ničit my přišla hodně mimo a to nemam nic proti ženským v akčních filmech,pak některé scény kvůli PG 13 jako zneškodnění právě té modelky...a některé scény byly na mě ujeté až moc.Takže za mě celkově 50% a tři hvězdy.

Kurýr (2002)

Když jsem viděl Kurýra prvně tak už tehdy ve mě zanechal co si ojedinělého ,akci kterou jsem mockrát neviděl a to perfektní bojová choreografie,nápadité řešení situací a když k tomu vemete drsného Jasona Stathama (kterého jsem pravda tenkrát neznal a k tomu mi nepřišel sympatický,ale po letech jsem změnil názor) tak pokud jste fanoušky akce ,ale i ostatní diváci tak si na své přijdete a budete spokojeni.Za mě 80% a čtyři hvězdy.

Arthur a Minimojové (2006)

Příběh Arthura,který aby zachránil babičku tak se vydává do světa mrňousku minimojů,kteří žijí na jejich zahradě.Animace je hezká,ale přijde mi to místy hodně přemrštěné,ale na druhou stranu lepší toto než spousta jiných dnes dělaných pořadu nebo filmů pro děti.Za mě tedy celkově 55% a tři hvězdy.

The Expert (2014) odpad!

Kravaťáci jsou opravdu většinou idioti a přesně takhle uvažují.

Malaria (2012)

Tak tohle je hodně originální a opravdu skvost,vřele doporučuji.Za mě 99% a pět hvězd.

Sedmý syn (2014)

Tohle Fantasy vás vtáhne do příběhu lovců čarodějnic,který jako mladý zajal královnu čarodějnic do které byl zamilovaný,ale ona se dostala ze skrýše ven a přitom jak si zneškodnila spolupracovníka našeho velkého lovitele a tak musí povolat na pomoc jiného pomocníka a to sedmého syna jiné čarodějnice,která,ale už žije s lidmi.Spolu se snaží zneškodnit královnu čarodějnic v podobě Julianne Moore,ale i mladý pomocník se zamiluje do čarodějnice a historie se málem opakuje...Jinak triky jsou dobré,atmosféra ucházející,vtáhnutí do děje už pro mě hapruje a celkově je příběh opravdu jednoduchý bez špetky tajemna atd.Za mě tedy celkově trošku lepší průměr a 60% a tři hvězdy.