Revoluce (1985)

Film ,který docela dobře vystihuje část americké historie.Tyto filmy ze kterých si člověk něco vezme z historie neuškodí.Ale je pravda,že jsem i tak čekal víc.75 % a čtyři hvězdy.

Autor! Autor! (1982)

Tento film mě moc neoslovil,ale není to zlé.Al Pacino bojující o dobré klima v rodině a zároveň dobrou divadelní hru -to neurazí ,ale ani nenadchne.65% a tři hvězdy.

Na lovu (1980)

Film s kontroverzního prostředí.Klasická kriminálka,ale ze zajímavým závěrem....75 %a čtyři hvězdy.

...a spravedlnost pro všechny (1979)

Film s prostředí kde morálka a čest moc místo nemají.Ale jednou už toho Al Pacino má dost a chce spravedlnost pro všechny...Pokud nemáte důveru k lidem jako já tak vás v tom tento film docela utvrdí.Jedna z nejlepších Pacinových rolí.Souhlasím ze zdejším průměrným hodnocením a tak i já dávám 85 %a pět hvězd.

Panika v Needle Parku (1971)

Film s feťáckého prostředí ,který nám nic nepřiklášluje a navíc zde exceluje Al Pacino a Kitty Winn.Za mě 75% a čtyři hvězdy.

Já, Natálie (1969)

Pro holky ve věku Natálie to může být dobrý recept jak si nedělat hlavu ze zbytečností a povrchností okolí.Ale jo není to vůbec zlé.65 % a tři hvězdy.I když jsem na film přišel jen kvůli Al Pacinovi,který je tu asi půl minuty :-)

N.Y.P.D. (1967) (seriál)

Viděn jeden skoro díl kvůli začínajícímu Al Pacinovi.Asi tehdejší Zákon a pořádek dnešní doby,víc bych v tom neviděl.Průměr.Tři hvězdy.

Most osudu (2004)

Napadá mě jen jeden příměr a to bohužel nuda....i přes známe tváře a mého oblíbeného De Nira je film skoro o ničem.Přišlo mi jako by si to atmosférou atd chtělo vzít příklad od Kupce Benátského,ale pokud to tak mělo být tak se to nepovedlo.Je mi líto ale ani ty tři hvězdy nevydoluju a dám 45 %.

Pravdivé zpovědi (1981)

Čekal jsem víc.Na to,že tu hrají tyto dvě hvězdy tak byl film až moc průměrný co se týče děje a i všeho okolo.Tři hvězdy jak vyšité.

London (2005)

Film mě nadchl.Asi stačí říct jen film ze života o životě a lásce bez příkras.To vystihuje vše.Herci naprosto přesvědčivý.Sám to znám ze svého života.Takže 85 % a pět hvězd.