Poslední hlídka (2000) odpad!

Tak to je je solidní blbost...naprosto stupidní děj ,dialogy a vše okolo.Myslel jsem,že tomu dám 1 hvězdu za dolpha,ale ani ten to nevylepší.musím dát tak 10 % a odpad.

Blackjack (1998) (TV film)

Tak docela bizarní zápletka akčního filmu kde hlavní hrdina má fóbii z bíle barvy....ale co jinak to není tak zlé klasický skoro průměr,ale ten záporák.....?no nevim nevim non vy jste mě moc nepotěšili a ani já vás nepotěším 55 %.

Vládci vesmíru (1987)

Film není špatný jako jsem si myslel,docela ucházející fantasy a jedna z prvních větších rolí Dolpha.Akorát je až moc někdy vidět,že je to točeno v ateliéru a to někdy škodí.Za mě 65-70 % a tři hvězdy.

Adaptace (2002)

čekal jsem víc po tom co to tu má docela vysoké hodnocení,ale film mi připadal zmatený a takový zvláštní asi to není můj šálek kávy :-) 60 %

Loupež na úrovni (2013)

Velmi milé překvapení,nejdříve vám film přijde tuctový a říkáte si ,že je to průměrný film na tři hvězdy...pak se děj začne hýbat dopředu a vaše mínění stoupá a konečná zápletka je napsaná dokonale,ano už těchto filmů bylo víc,ale když od toho nic nečekáte a dostanete tento zvrat v čele s Kurtem Russellem měli byste být spokojení.80% a pět hvězd.

Pachuť pomsty (2014)

Napadá mě jen jedno slovo a to slovo škoda...škoda v tom smyslu,že jsem si jistý,že šlo z tohoto tématu vytěžit více i co se hereckého obsazení týče...ano herci hrají dobře i atmosféra je dobrá,ale něco tomu prostě chybí..ve spoustě věcech je film nedotažený někde zase natahovaný atd.takže nemůžu víc jak 65 % a tři hvězdy.a to tam hrál i Dexter :-)))

Zátah 2 (2014)

Oproti prvnímu dílu se tu tvůrci snaží o větší zápletku s víc prvky thrilleru.Není to na škodu a alespoň to není úplně stejné jako v prvním díle.Akce je tu opět výborná a řekl bych ,že bojové scény tu jsou ještě trochu lepší jak v prvním díle.Asi by bylo nespravedlivé dát tomuto filmů míň jak 5 hvězd a jelikož nemam moc rád nespravedlnost :-) tak dávám jako v případě prvního dílů 85 % a pět hvězd.

Zátah: Vykoupení (2011)

Ač nejsem fanoušek asijských filmů tak tento jsem zhlédl po superlativech od místních uživatelů a musím říct,že se tyto ódy na tento snímek potvrdily.Film se sice odehrává v jednom domě,ale to na kvalitě neubírá ba paradoxně naopak.Alce je opravdu vyvedená a je vidět ,že si na tom choreografové dali záležet.Hlavní hrdina taky ujde a člověk mu musí přát.Takže objektivně 85 % a pět hvězd.

Noční jízda (2013)

Výborně napsané.Je dobře ,že dokáže ještě dnes prosadit snímek co je dobře napsaný a stačí mu k tomu jedno auto a jeden herec defacto.75%

Úsvit planety opic (2014)

Upřímně víc mě dostal první díl.Od tohoto jsem po názorech lidí co už film viděli čekal po pravdě trochu víc,ale tím neříkám,že je film špatný,to vůbec ne,jen by mohl být vidět víc vidět celý svět zasažený virem než jen ten kousek co tu byl prezentován.Postava Caesara se dost vyvinula od prvního dílů a dobře se doplňuje se sympatickým Clarkem.Gary Oldman tu pro mě byl docela navíc a celkově to působilo jen jako lákadlo na nové diváky co neviděli první díl.Vzpomnělo se tu i na Franco což mě potěšilo,že se tvůrci snažily alespoň takto vzpomenout na předešlý díl.Celkově tedy dávám 4 hvězdy a tak 75-80 %.Jsem zvědavý na třetí díl.