22. míle (2018)

Co tohle bylo?Těšil jsem se na dobrý akční film a místo toho jsem dostal nesourodě napsaný scénář kde všemu vévodil Mark Wahlberg a jeho tiky.Lauren Cohan zde hraje další z řad moderních žen se zbraní v ruce a musím říct,že mi to k ní vůbec nesedlo a celkově je mi nějak čím dál protivnější.Jediné pozitivum filmu pro mě byl Iko Uwais,který akční scény táhl a kdyby vzali jeho postavu a natočilo film jen s ním tak udělají lépe.Za mě celkově horko těžko 50 % a tři hvězdy.

Equalizer 2 (2018)

Čekal jsem trochu víc,hlavně co se akce týče,ale postava Denzela,která film táhne mě prostě baví,proto kdo chce jen čistě kvalitní akční podívanou tak pro něj bude asi lepší jiný film.Kdo má rád Denzela jako já tak tomu to doporučuji.Pokud bude i třetí díl tak bych zapracoval na příběhu a té akce a nespoléhal bych se jak se moderně říká na charizma hlavního herce.Za mě tedy celkově 70 % a čtyři hvězdy

Beze stop (2018)

Přiznávám se ,že tyto filmy mam rád,lidi odtrženi od civilizace,žijící si svůj život bez řady těch vymožeností co dnešní doba nabízí a vlastně na druhou stranu je člověk vůbec nepotřebuje.Vždy mě irituje jak jsou tyto lidé nepochopení,ale co se týče konkrétně tohoto příběhu tak jestli někdo čekal třeba podobný film jako je ten dva roky starý (Tohle je náš svět) tak to bohužel nebo bohudík (jak pro koho ) nedostane.Zde je to odtržení od lidí a způsob žití Otce a dcery založeno na tom,že on se nedokáže přenést přes minulost a ona by naopak ráda zapadla do dnešní společnosti.Snímek vám ukazuje obě stránky mince a je na každém co by si vybral,proto i ten závěr je možná i nečekaný.Pro mě tam bylo více prázdných míst a čekal jsem trochu více co se týče minulosti otce a důvody ,kterého ho vedli k životu v lesích.Na druhou stranu atmosféra je krásná a pohladí vás po duši.Za mě celkově 65 % a tři hvězdy.

Cesta utrpení (2018)

Tak musím říct,že jsem čekal co z toho zase vyleze,jestli klasika posledních filmu se Štefanem a nebo opravdu něco lepšího na čem si dá více záležet.No,výsledek je pro mě někde uprostřed.Je vidět,že jak si to sám psal tak tam dal opravdu nějaký svůj pohled řekněme celkově na svět atd ,ale co se týče děje tak tam už je to slabší.To co je na filmu dobré nebo alespoň lepší oproti těm jiným je trochu posun v bitkách a celkově ta atmosféra asijského bojového umění je hodně cítit a o to asi Seagalovi hodně šlo.Nevím,ale já bych stále čekal něco trochu jiného a když už člověk vezme fakt,že Steven se do nějaké lepší fyzické formy nedá tak prostě natočit něco kde bude za staršího policajta ,který bude hlavně používat zbraně a ne fyzičku a odhodí ten převlek dá na sebe nějakou koženku a může vyjít například Nico 2 :-).Když to shrnu tak pro fandy Stevena a asijského bojového umění je to průměrný film a pro ostatní to bude jen další z řady Seagalovek,která se moc neliší od těch ostatních.Já pořád spadám spíše do té první skupiny i když asi tak o procento :-) tak dávám celkově 50 % a tři hvězdy.

Poslední zúčtování (2018)

Tak po delší době poctivý akční film s dobrou akcí,obsazením.Jen smysl obsazení stadionu pokulhává.Do tohoto typu filmu by se mi hodil i Sly a Arnie.Doporučuji.Za mě celkově 80% a čtyři hvězdy.

Tiché místo (2018)

Parádní atmosféra,osvěžující nápad v době kde se točí jen pokračování úspěšných značek,parádní herecké výkony a zatím jeden z nejlepších filmu roku.Doporučuji.Za mě celkově 85% a pět hvězd.

Zoufalství a naděje (2017)

No čekal jsem o dost víc.Pokud chcete film k zamyšlení o dnešní době tak doporučuju,ale mě zklamal ten konec.Za mě tedy celkově 65% a tři hvězdy.

Upgrade (2018)

Tak od tohoto filmu jsem opravdu nic nečekal a po pravdě,ani jsem nevěděl dopředu o čem to je.Po zhlédnutí musím říct,že je to jedno z největších překvapení tohoto roku a několikrát jsem si přitom říkal,že autor asi má rád terminátora :-).Jinak parádní herecký výkon Logana Marshalla -Greena.Příběh parádní ,akční scény výborné a nejlepší je celková atmosféra.Za mě celkově 85% a pět hvězd.

Deadpool 2 (2018)

Jako jednička mi ještě sem tam přišla vtipná a dobře udělaná,ale tohle už je fakt přehnaný a to neustálé tlačení vtipu do sebemenší scény je fakt už moc.Jediné co mě fakt dost pobavilo byla scéna kdy Deadpoolovi rostli nohy :-).Jinak mi vadilo i to promrkávání na kameru a tím pádem nevíte kdy je filmbrány vážně a kdy ně.Takže za mě celkově 65% a tři hvězdy.