Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Něco tomu chybí. Má to osudovost, epické scény, má to vlastně všechno a neumím si představit, jak líp by to šlo natočit. Přesto mě to nazasáhlo. Druhý a třetí díl pro mě prostě vždycky bude za prvním. Další dva nikdy nemám chuť si pustit znovu.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Ve všech směrech výborné, ale až moc je z toho cítit, že jde spíš o spojku mezi prvním a třetím dílem. A přesně tohle to sráží.

The Punisher (2017) (seriál)

Potenciál využitý na maximum. Přesně drsné, krvavé a atmosférické. Příjemný protipól k marvelovským filmům.

Americký táta (2005) (seriál)

Na to jak moc nemám rád Griffinovi, mě tohle až překvapivě chytlo. Oproti Griffinovým má American Dad až překvapivě zábavné postavy a mnohem vtipnější gagy.

Návrat do budoucnosti III (1990)

Je to můj nejméně oblíbený film z trilogie, ale přesto má všechno, co ostatní díly. A divoký západ je příjemné osvěžení.

Nula od nuly pojde (2006)

Zábavná historka, která má tolik zvratů, že už nedokáže být předvídatelná. A na tyhle pravidla rád přistoupím.

Ajťáci (2006) (seriál)

Nevadí mi to sledovat, ale jednoduše to nemá typ humoru, který mě baví.

Pán času (2005) (seriál)

Má to vše, co bych od podobného seriálu chtěl, kromě jednoho: sympatických postav. A to je problém největší.

Preacher (2016) (seriál)

Málokdy mám pocit, že bylo něco stvořeno přímo pro mě. Tohle je ono. Takovou porci bizarností a morbidit jsem snad nikdy neviděl. Užíval jsem si každou sérii, která pokaždé vystupňovala šílenost ještě o kousek výš. I přes několik nelogičností jeden z nejlepších seriálů, co jsem kdy viděl. A Cassidy je jedna z mých nejoblíbenějších postav (i když mám rád Big Lebowskiho).

Smrtelné stroje (2018)

Obrovský potenciál pohřbený v mizerném scénáři. Skvěle to vypadá, ale to je asi tak jediné, co stojí za zmínku, kromě Weavinga, jehož herecký výkon je opět pohřbený ve scénáři. Strašná škoda.