Nevědomí (2013)

Nádherné, zajímavé a dechberoucí, ano takto si představují kvalitní sci-fi trhák. Tom Cruise jako vždy velmi úžasný. Po technické stránce je to dokonalé až na pár chybiček, které můžeme předejít. Celkově za mě 85%.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Druhé pokračování průměrné jedničky se zcela povedlo. I když to není božské dílo, dá se na to dívat a rozhodně se tu nebudete nudit, tak jako u jedničky. Skvělé pokračování, zajímavý děj, nový výběr herců( zejména Sienna Guillory). Prostě a jednoduše.. dvojka se opravdu povedla.

Resident Evil (2002)

Slabé, čekal jsem něco velkolepého, místo toho jsem se dostal tak ke spánku. První půl hodina je v pohodě, ale potom to zrací tu pointu a už to není ono. Cením originalitu a téma. Jinak opravdu nic na tom není tak dobrého, jak se říkává.

Divočina (2006)

Hodně nepovedený "Madagaskar". Nudné, nezajímavé, uspávajicí a trapné. Film postrádá napínavost a zaujetí v ději, což je tady velký problém. Ale ty 2** si to zaslouží za tu koalu.

Mocný vládce Oz (2013)

Neskutečný příběh s okouzlujícími herci. Takhle jsem si to představoval a přesně to, jsem dostal. Jsem opravdu rád, že takový film vyšel, čekal jsem poměrně celkem dlouhou dobu než vyjde takový film s podobným přiběhem jako je "Alenka v říši divů". Úžasná výprava, vtipné scénky, sympatičtí herci, okouzlující Mila Kunis a ten konec? Suprově vymyšlené a dokonale provedené. Snad jediná chyba tohohle filmu je ta, že efekty trochu zaostávájí, ale to je jinak opravdu vše. Doufám, že se dočkáme druhého pokračování, které musí podle mě vzniknout., kvuli tomu co se stalo na konci.

Mumie se vrací (2001)

Skvělý první díl a pokračování( jak se dalo čekat) opět pokur*ili. To snad ani není možné. Nesmyslné, nudné, jako kdyby se to kouzlo z jedničky najednou vytratilo. Opravdu velmi nepovedené. Avšak bylo zas příjemné vrátit se do pouště, zase k mumiím.

Van Helsing (2004)

Tohle se opravdu povedlo. Za začátku to vypadá jako nevinná a blbá pohádka, ale potom se to všechno rozjíždí na plné pecky. A takhle přesně to má vypadat v každém filmu. Neuvěřitelně poutavý děj, který nenechá diváka hnout se z křesla. Napínavé, děsivé a občas i zábavné.. suprově natočené. 5*****.

Past na rodiče (1998)

Zajimavé, zábavné, ale to je asi možná tak vše, co se dá o tom říct.

Pomsta mrtvého muže (2013)

Colin Farrell to uměl vždycky roztočit na plné pecky.. a tentokrát se mu to ale sakra povedlo. Rychlé, drsné, jednoduché a dechberoucí, jedná se o velmi skvělou záležitost. Kdybych měl nominovat, alespon 10 filmů tohohle roku, tak bych tam vrazil právě tento, protože ten se opravdu povedl. Za mě 5******.

Vetřelec ³ (1992)

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Třetí pokračování úspěšného vetřelce skončil kolapsem. První díl byl opravdu fascinující, druhý též, ale třetí? čekal jsem vyvrcholení, čekal jsem něco "epického" na co nezapomenu. Nakonec jsem se dostal jen ke spánku. Jednotlivé scénu nudí a už to prostě není ono, divák nemá pocit napětí,strachu jako to bylo u předchozích dílu. Třetí díl se opravdu nepovedl, ale i přesto tomu musím dát 3***. Průměr.