Očista (2013)

Extrémně brutální, děsivé a navíc až přehnaně adrenalinové. Nechápu, proč tak malé hodnocení. Mě se film líbil, dobrý výběr postav a jednoduchý děj, což je prostě základ u každého filmu. To bylo snad poprvé u filmu, kde jsem měl opravdu velký strach a normálně jsem soucítil s těmi postavami. Takže klobouk dolů.

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Debilnější to snad nemůže být( omlouvám se za moji vulgaritu). Ale tohle nechat, aby se to vydalo?. Tohle je opravdu velká chyba.

Wolverine (2013)

Nádherná podívaná. Po neúspěšném X-men Origins: Wolverine, se druhý díl o tomhle sympatákovi náramně povedl. Všechno do sebe zapadá, bez sebemenších chyb. Dokonalý výběr postav a zejména prostředí. Už to byla celkem nuda, když všechno dění bylo jen na půdě Spojených států. Vyzkoušeli něco nového a stálo to za to. Nový díl nejznámějšího hrdiny se prostě povedl. Začátek je sice trochu podivný, ale zbytek filmu a hlavně konec filmu si nejvíc užijete. Za mě 95%.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Nejlepší seriál, který jsem zatím kdy viděl (po Homelandu). Neskutečně fantastický příběh, který zaujme všechny fanoušky fantasy seriálů či filmů. Navíc hvězdné obsazení postav. Naprosto boží. Ačkoli začátek nenaznačuje nějak "extra cool" seroš. Tak se i přesto vyplatí se podívat na další díly a postupem času pochopíte a hlavně si zamilujete ten seriál. Já osobně jsem se do něj už zamiloval. Za mě je to 100%.

Muž z oceli (2013)

Snyder to dokázal! Konečně natočil film o Supermanovi, který opravdu stojí za to. Bylo již mnoho pokusu, které skončili špatně a superman tak zůstal "nepolíben". Supermana jsem nikdy neměl v lásce, ale Snyder mě přesvědčil o tom, že superman, je č.1. Nová adaptace nejznámějšího superhrdiny se prostě jedním slovem povedla! Excelentní už od začátku a film vůbec nenudí. Po technické a dějové stránce je to dokonalé. A ty efekty k tomu? Klobouk dolů.

Elysium (2013)

Zpočátku jsem chtěl dát 3 hvězdy. Začátek filmu se vyvíjel velmi dobře a vypadalo to na kvalitní snímek, potom se to ale vše jenom vezlo. Takže film ztratil krásu a veškeré "plusy" se změnily na "mínusy". Ke konci filmu jsem cítil, že se to už začíná rozjíždět a bylo tomu taky tak. Posledních 10-20 min. jsou k nezaplacení a proto to zvedám na 5 hvězd. Protože konec filmu je prostě krásný a originální. Takovýhle konec najdete u málo amerických filmů. 85%.

Útok na Bílý dům (2013)

Pro mě je to osobním zklamáním. První polovina filmů byla dokonalá, ale jak už všichni známe.. prostě něco se musí pokazit. Děj začal být tak nudný, že jsem málem umřel nudou, strašlivé scény, málo akce a ještě k tomu ta malá pištějicí holka. Doufám, že až budou dělat podobné filmy, tak si ty děti odpustí.. kazí to pak celý průběh a kvalitu filmu.

Lassie (2005)

Film sice ze staré "knihovny", ale rozhodně stojí za to se na něj podívat. Absolutní krása a dokonalost.

Kick-Ass 2 (2013)

Rozhodoval jsem se jestli dát 5 nebo 4****. Nakonec jak můžete vidět, dal jsem čtyři. Z jednoho důvodu, druhé pokračování je sice dobré, ale na jedničku to nikdy nemůže mít. Dvojka je o něco akčnější a "vážnější" než první díl. První díl byl opravdu jen na pobavení a byl v tom úspěšný. Druhý díl, režisér přidal na vážnosti a ubral trochu humoru.. Je to dobré, ale ne perfektní.

Millerovi na tripu (2013)

Rozhodně nejlepší "vyjebá*ačka" tenhle rok. Takový úspěch jsem opravdu nečekal. Ale tenhle film mě opravdu dostal. Skvělý výběr herců, jednoduchý děj a spoustu brutálních hlášek, kvůli kterým jsem se opravdu málem udusil smíchy. Millerovi na tripu je opravdu krásný a kouzelný film a myslím si, že by tenhle filmeček si zasloužil alespon jednoho Oscara. Možná přeháním, ale mě se to prostě líbilo. Takto mají vypadat komedie a né takové slátaniny, které se ted točí. Mě se to líbilo a moc. 100%.