Rychle a zběsile 2 (2003)

Od jedničky hodně velký krok dolů. Všechno působí tak neuvěřitelně nudně a amatérsky. Když už tam něco akčního přijde, tak i tak to nestojí za nic. Prostě nuda. Hodně nepovedené... za mě 1*.

Nebe a země (1993)

Hodně slušně natočený snímek, který zachycuje celé období vietnamské války z pohledu mladé dívky. Opravdu skvěle natočené, jednotlivé scény nenudí a příběh, který je vlastně vyprávěný.. dovedl režisér k dokonalosti. Jedná se o velmi kvalitní film, mohu jen doporučit všem, kteří se zajímají o válečné filmy. Film, který má hlavu a patu, díky Stone.

Jack a obři (2013)

Bryan Singer je prostě borec. Cokoliv prostě natočí, stojí za to se na to podívat a je to neskutečný zážitek. Z klasické pohádky vytvořil ohromující a velkolepé dílo. Kéž by bylo více takových režisérů. Konečně nějaký ten povedený film v tomhle roce. Děj velmi pěkně zpracovaný a výběr herců? Úžasný, Bryan vybral dobře. Co se týče efektů, tak to není potřeba dodávat. Prostě tenhle režisér, na co sáhne rukama, to za to stojí se na to podívat!

Wonder Woman (2009)

Tuhle postavu jsem nikdy neměl v oblibě. Ale i tak se jedná o skvěle propracované dílo. Rozhodně skvělá komiksovka s nadupanými akcemi.

Muži v černém 2 (2002)

Kdybych to měl hodnotit, jestli se to vůbec zlepšílo od vydařeného prvního dílu. Tak řeknu.., že dvojka se opravdu nepovedla. Hodně slabé, ale i přes ty všechny flámy to jede a neztrácí ten humor. Ale i tak to nestačí k tomu, aby byl film velmi dobrý. Pro mě velké zklamání.

Znamení (2002)

Suprově zahrané, extrémně děsivé a mysteriozní. To přesně jsem čekal od tohohle filmu a přeci jenom jsem to dostal. Opravdu velmi vydařený kousek. Filmu chybí taková ta "mimozemská invaze" a více propracovanější děj, ale i přesto je to tak dokonalé, že vám to nebude vadiit.

Vylomeniny (2013) (pořad)

Zábavné, jednoduché, nápadité.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Příšerné! Nechapu, ale vůbec nechápu jak se tohle mohlo dostat na filmové plátno. Tady musel opravdu někdo zešílet. Neskutečná hovadina. Prostě nuda, vše předvídatelné a dětinské. Když už došlo k té bitvě, tak jsem čekal alespon velkou dávku adrenalinu.. nakonec jsem dostal velkou dávku facek. Fuj.

Defiance (2013) (seriál)

Poněkud zvláštní, seriál o ničem. Jediné co za to stojí, je krása těch efektů za to 2**.