MOST! - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

A propaganda už se neskrývá a jede to na plný pecky... Škoda, první díly byly skoro až reálný...

Sexuální výchova (2019) (seriál) odpad!

Ty vole, to je to, čemu se říkalo propaganda! A tohle je jako normální? Opravdu? No nic, nedávám to... Tohle se mi opravdu normální nezdá, bohužel. A podporovat to, už vůbec ne.

Po strništi bos (2017)

Mám rád filmy obou Svěráků. Na začátku bylo Jáchyme ..., pak vpadl mladej s Ropákem (sice agitka, ale s nápadem a ve správné době), a teď... a teď? Já nevím jak to napsat a neublížit. Ne jim, oni to číst nebudou ani jeden, ale sobě. A tak to zjednoduším - nevím kdo viděl co, ale já jsem nebyl rád za tento film. Vysloveně se mi celou dobu honilo hlavou - něco je nedobrá, zlá věc, na hovno to celý je! Prostě ten film je nejen špatný, ale on je srabácký. On je srabácký a to do dnešní doby, kdy si všichni říkáme že žít pod teroristickým útokem je vlastně normální, kdy mohl jeden jak druhý Svěrák ukázat že je třeba národní hrdosti a odhodlání, tak ten film dopadl tak, jako Eda když pašoval cukr! Moc mě to mrzí, ale je to špatný film.

Padesátka (2015)

Bavil jsem se. Prostě jsem se bavil a ocenil i trapnost vtípků, které prostě Kotek dělá a nestydí se za ně. Rád se půjdu na jeho další film podívat.

Láska v hrobě (2012)

Je tu plno komentářů, které nepíší o bezdomáčích a jejich závislostech, které jsou markantní, ale píší o lidech, kteří jsou dole a neumí jít dál, prostě na to nemají a je jedno z jakých důvodů a příčin. Ale vnímají je jako lidi a za to jsem rád, Vám díky. Pro mě v tom filmu byl jeden hrdina, který nebyl vidět, jen byl zmíněn - byl to ten kluk, který se snažil Janě po kolapsu pomoci, rozdýchával ji - viděl taky lidskou bytost. A jak psal někdo přede mnou - toto by mělo být povinné kino - takto může dopadnout každý, na každého může dopadnout taková rána, že ho to složí... Hluboký zážitek, hrozná představa, že dcera hlavní hrdinky film uvidí a uslyší story mámy...

Vrásky z lásky (2012)

Milý film. Jsou potřeba milé filmy. Pan Strach to ví a dělá to dobře.

Total Recall (2012)

Všichni se tu odkazují na klasiku jako je Blade Runner, připomínají zdroj, z kterého je film ušit, ale mě osobně to přišlo jako Star Wars - Klony útočí a Kill Bill slepený dohromady. A tedy přidáno i uvedené výše i níže. Původní film je pro mě nedostižný, sice už klasika, ale rád na něj koukám pořád. Na tuhle verzi se asi ještě jednou podívám, ale jen když budu hodně línej přepínat a hledat něco jiného - což se v těchto podzimo-zimních dnech asi stane. Sice poněkud hruběji, ale přeci jen na kost, odhalil film Verbal.

Rodina je základ státu (2011)

Co napsat, když už to všechno napsané je? Snad jen, že Chmela umí hrát očima, nutil mě přemýšlet nad tím, co si asi může myslet. A když už jsem si myslel že to vím, udělal to, co mě zrovna jako první nenapadlo... Film se mi líbil, ale čekal jsem pořád na něco, co by bylo zdůvodněním filmu... odkaz, rozuzlení... Ale nad ostatními filmy nadprůměr.