Sinister (2012)

perfektny scenar super strih videl som v kine tak aj preto exekty boli neskutocne ... dobry pribeh s necakanym koncom

Čistá práce (2008)

najlepši kurier jednoznačne film posobi realne a dvoverihodne

Before I Self Destruct (2009)

mam rad 50 centa bol to taky gangsta film podla mna celkom slušne približenie života v ktorom vyrastal on ako malý chlapec 75 % 4 hviezdy

P.S. Miluji Tě (2007)

originalny pribeh perfektne herecke vykony 5hviezd

Diktátor (2012)

absoludne nudne nevkusne nechapem take dobre hodnotenia filmových fajnšmekrov tu na čsfd... ja som cely film myslel že dam odpad ako par krat som sa smial až pri posledných scenkach vystrihnutých čo boli na konci filmu som sa rozhodol dat 1 hviezdu ale inak velka blamaž a nuda

Thor (2011)

mna moc tieto filmy nebavia ale sfilmovane to bolo dobre

Stalo se (2008)

no s pomaly komickeho zaciatku sa stal takmer tragicky koniec ale vsetko vzdy dobre konci a toto skoncilo ako keby to malo mat pokracovanie ale to sifakt neviem predstavit o com by to bolo taky priemer 50 % 2+

Elitní zabijáci (2011)

filmu chuba viacej akcnych scen ..je tam dost hluchych miest preto film vo mne vyvolal dojem ze je omnoho dlhsi ako skutocne bol... preto davam 3 hviezdy 60 % inak dobre herecke obsadenie i ked de niro mohol byt vo filme troska viacej nasadeny ako bol

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

perfektna krvava akčna akcia v ktorej sa vyskytnu aj velmi vtipne sceny velmi dobre do filmu nasadili chucka norrisa. videl som v kine tak exekty boli velmi dobre u mna tak 80% 4*