Pach krve 3 (2009)

no uz tam nie je tolko originality ako v jednotke a dvojke ale tak to treba čakat už od tretieho pokracovania filmu takže 2+ takych 50%

Pach krve (2003)

taky zlaty priemer no ale bohužial nebal som sa :P

Hory mají oči 2 (2007)

no jednotka bola omnoho lepšia dvojka sa už len snažila kopirovat to čo jednotka dokazala ale žial nepodarilo sa

Hory mají oči (2006)

perfektne ničo podobne ako pach krve takže 75% 4 hviezdy

3:15 zemřeš (2005)

dost dobry horor ale ešte tam niečo chybalo aby som dal 5

Kletba z temnot (2012)

taky zlaty hororovy priemer i ked začiatok bol dost nudny...ale potom sa to troška rozbehlo videl som to v kine ale keby to pozeram doma hodnotenie by bolo asi ešte horšie pretože zvukove efekty v hororoch robia to najviac a v kine je to proste na efekty top.

Sedm životů (2008)

neskutočne dobrý herecký výkon willa smitha jeho mimika tvare počas filmu sa neustale meni prave tak ake silne emocie sa vo filme odohravaju ...perfektný napad na film vyborny dej proste 100% 5 hviezd...velmi vela omečných scen ....tento film ma uplne dostal

Nadějný rok (2011) odpad!

toto ze je komedia nudne nevtipne bez napadu trapne romanticke no katastrofa cudujem sa ze som to vobec pozrel az do konca proste odpad

Život je boj (2009)

taka pohodvka priemerna tak60 % 3* mohlo byt viacej bitiek vo filme potom by to pomoholo aj ku skvalitneniu filmu inak tatum celkom v pohode vykon sladky a romanticky bojovnik ;)