Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Pro mě jsou podobné soutěže a pořady opravdu vrcholem lidské demence, ať už těch, co jsou tam zavřený, či těch,co u toho visí a napjatě očekávaj nějakou novou zápletku či zásun pod peřinou...život je tak krátkej a přesto lidi ztrácí čas u takových krávovin...a ten vymletej kuchař Frýd s tou pochybnou promiskuitní princeznou tam?...kriste pane,to byl mega VÝSMĚCH,budiž jim svět showbyznysu milostiv...podobně jako kunkurenční Vyvolení...úchylárna nejvyššího kalibru!!!

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

,,Já nepřijel do Prahy na babetě´´ apod.dementní kecy....tyhle reality show jsou fakt jen pro stupidní jedince,co mají touhu se zviditelnit tim,že jim celej národ okukuje nahej zadek a kouká na ně,jak se chovaj,když je někde zavřou a odříznou od světa jako cvičený opice...má to být zábava,chvílema možná...nějakej čas jsem na to i koukal,proto si pamatuju legendární hlášku Petra Zveřiny,ale postupem času si říkam,na co jsou lidi schopní z nudy čumákovat ---->jedna hvězda za občasné vtipné scénky

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad) odpad!

Neskutečně trapná soutěž,neskutečné nafouknutá mediální bublina,kolem který se jen točí neskutečný prachy! Vždycky jsem si říkal,jak mi je líto rodičů náctiletých holčiček, co doma bědovaly a naříkaly, ať jim rodiče koupí kredit,že potřebujou podpořit svého miláčka SÁMERA KRYSU...pak nemáme mít nejdražší operátory v Evropě,když náš stupidní národ utratí miliony za SMSky kvůli nějaký stupidní soutěži,njn s jídlem roste chuť --->tohle a jim podobný srágory--->odpad jak vyšitej!

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

MacGyver (1985) (seriál)

Další z mnoha seriálů devadesátých let,která nám tehdá začínající TV Nova naservírovala. Tak neskutečně naivní,že jsem čekal na díl,kdy sestrojí ze žvejkačky atomovku a vůbec bych se tomu nedivil :-D Jojo,MacGyver dokázal i nemožné,ale nudnej seriál to nebyl a podobně jako u Odpadlíka nebo Pobřežní hlídky,mě to jako malýho bavilo--->70%

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Průměrná fantasy,která na zadek filmového sci-fi fajnšmejkra určitě neposadí. Zmatečný děj,který nijak zvlášť nezaujme,herecké výkony taky nic moc...díky aspoň za krásnou Lynn Colins a za slušný efekty,díky kterým jsem se nenudil...ale určitě bych se bez tohohle filmu obešel,protože když člověk ani druhej den neví,že na to koukal,tak to hovoří za vše....žádná hitparáda to není--->50%

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Trapné,tak strašně trapné...ty příběhy,co se v každým díle odehrávaly...ruku na srdce pánové a dámy,kdo z vás na to koukal z jinýho důvodu, než kvůli modelkám nebo vysekaným krasavcům? :-D --->já dávám 40% za kočky,David HAJZLHOFF mě nezajímal!

Odpadlík (1992) (seriál)

V ČR asi nebude nikdo,kdo by neznal neprávem obviněného Odpadlíka Reno Rainese...Loverboy Lorenzo Mamlas ač v seriálové,ale rozhodně životní roli. Každej z nás u toho pravidelně visel,někteří kvůli parádní motorce,někteří kvůli Cheynee,někteří kvůli vtipnému Bobbymu a někteří jentak z nudy,ale tohle je rozhodně to lepší, co nám USA v devadesátých letech v seriálové podobě nabídlo--->70%

Krakatice (1996) (TV film)

Na TV Film to docela ujde,nějaká zápletka tu je,nějaký napětí taky,ale to je asi tak vše...ty herecký déčka nestojí ani za řeč a o nějaký drama tu taky nezavadíme...nebýt sympaťáka z Kriminálky Las Vegas,tak jdu s hodnocením dolů--->50%

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Bezchybná česká komedie se zajímavým nápadem poslat důchodce zpátky do školy,vynikajícím Jiřím Sovákem a spoustou luxusních hlášek--->stejné chyby,stejné známky---->100%