Prci, prci, prcičky (1999)

Jedna z mých předností je, že jsem dost přizpůsobivej člověk a hodnocení filmů není vyjímkou. Sice jsem před nějakým tim měsícem oslavil třicetiny, ale nedávno jsem o tuhle bláznovinu zavadil v televizi a řehtal se jako před deseti lety. Nehodlám tu psát, jak jsem se tomu smál v 15ti a dneska to považuju za kravinu apod., protože bych lhal. Prostě film pro náctiletý puberťáky a já se při jeho sledování zase na chvíli puberťákem cítil. Neskutečný množství stupidních a neuvěřitelně trapných scének, kterým se nezasměje fakt jen suchar. Ruku na srdce, každý z nás to měl podobně. Předpokládam, že nikdo z nás své první ,,zasunutí,, až takhle do extrému neřešil, ale s některýma situacema ve filmu má nejeden(a) z nás zkušenosti. Stifler a jeho super hlášky, který v podání českýho dabingu pobaví i po letech, výborná scéna s webkamerou nebo s jablkovým koláčem. Prostě kultovní teenagerovská komedie, která má svoje kouzlo i pro starší ročníky. Alespoň pro ty přizpůsobivější, co si tady nehrajou na intelektuální přezrálé dospěláky, ale umí se na tu hoďku a půl vrátit do dob, kdy nám bylo -náct --->80%

Skyfall (2012)

Další povedená bondovka v podání Daniela Craiga. Někteří ho berou, jiní zase ne. Mě se v roli 007 líbí a zde mě opět nezklamal. Nicméně mě velice překvapil představitel hlavního záporáka Javier Bardem, který rozhodně předvedl nejvýraznější výkon charakterizující svou postavu a svým výkonem také zastínil ostatní. Dlouho jsem ve filmu neviděl záporáka, který by takhle výborně zahrál. A to, jak si vyndal protézu a ukázal se nám v pravém světle zapříčinilo, že mi i oběd přestal chutnat. Také díky těm jeho ,,vykuleným očím,, jako by prodělal Tyreotoxikózu (onemocnění štítné žlázy, kdy jedním z vedlejších příznaků občas bývá, že nemocnému vylejzají oči z důlku) vypadal opravdu dost slizky, pošahaně a doslova magorsky. Ten výkon volá po nějakém ocenění. Trocha Ralpha Fiennese ve filmu taky neuškodí. Scénář poutavý a rozhodně ne nudný. Velice slušná práce pane Mendesi--->90%

Honza málem králem (1977)

Tuhle pohádku mám rád. Bez toho zpěvu bych se sice obešel, ale bez těch hlášek ne. Jirka Korn předvedl slušnej výkon a můj oblíbenec Petr Nárožný? Ten nikdy nezklame --->80%

Muž z Acapulca (1973)

Tahle komedie mě vždycky rozsměje. Jak na začátku s tim telefonem na uchu vyřídí ty protivníky nebo scéna u bazénu, jak vytáhne hřeben z plavek, pochoduje,jak Don Seladon a ohlídne se za nim každá buchta :-D A ve finále mu mimochodem tenkrát nádherná Jacqueline Bissetová řekne jakej je svůdce a on jí odpoví ., Nevim o tom,, to mě vždycky zabije :-D S takovou gracíií to mohl zahrát fakt jen Belmondo :) Fakt originální komedie s vynikající šibalskou hudbou a s dokonalou hlavní hereckou dvojicí ---->80%

Krvavý sport II.: Konfrontace (1996)

Typický a klasický příběh té doby. Nějaký úspěšný béčko, který kritici úplně nezavrhli a jen se čekalo až nějakej vocas přijde s pokračováním. Nicméně většina těchto projektů skončila fiaskem a nebylo to už ani béčko, ale propadák. Tohle pokračování odrazového můstku Jeana Claudea Van Damma ,,Krvavý sport,, z roku 1988 určitě nebylo vyjímkou. Tentokrát tu nemáme Franka Duxe, ale playboje Alexe Carda, který se učí podle starého mistra úderem zhasnout svíčku a kterej má tak dlouhý nohy, že by nejspíš svým kopem dosáhnul až na vrchol petřínské věže. Daniel Bernhardt vůbec nepůsobí jako nějakej zabiják a to stejné platí i o hlavním záporákovi. Bolo Yeung je prostě Bolo Yeung. Co je ale na tomhle filmu nejvíc smutný? Scénář z jedničky strčili do kopírky, poté jen upravili pár vět a dvojka byla na světě. Mladík se učí u starého mistra, aby mu projevil úctu, jde bojovat do kumite, tam se samozřejmě dostane přes všechny i když většina těch zápasníků působí daleko věrohodněji než hlavní protagonista a samozřejmě to vyhraje. Jiný scénář asi nikdo nečekal, ale že jejich choré mozky nenepadne nic jinýho než okořenit ,,drama,, tím,že hlavní záporák v semifinále bojovníkovi zlomí vaz, tak jako tomu bylo v jedničce, to už jsem nečekal ani já. Už mu mohli jen strčit do trenek prášek na dočasné oslepnutí a dílo by bylo dokonáno. Filmovej průmysl není jen o super filmech, ale tohle a tomu podobné záležitosti, už jsou opravdu jen ztrátou času ---> 20% za Donalda Gibba a širokou škálu bojovníků

Školní výlet (2012) odpad!

A tohle je jako co? Parta důchodců má na starý kolena slezinu, tak jedou do Lázní, kde jim Agáta předvede svůj nadmutý poporodní hrudník a Martin Hranáč z Vyvolených předvede trapnou ,,gejskou,, show. K tomu všemu Superstar Jan Bendig, jako zpívající pomocník v kuchyni. Bože můj, i ta dálnice D1 má větší úroveň, jak tenhle film---> 10% za mýho oblíbenýho dabéra Petra Olivu

Kickboxer 2 - Cesta zpátky (1991)

Chápu,že relativně úspěšné béčko s JCVD v hlavní roli ve filmu Kickboxer(1989) volalo po pokračování,ale tohle? Tak nějak přemejšlim co hodnotit. Zkusim to co nejvíc shrnout. Sasha Mitchell asi nějakej ten kop nebo úder opravdu uměl,ale zdaleka nevypadal tak věrohodně jako Van Damme,nehledě na fakt,že jestli je JCVD béčkař,tak herecký výkon ,,Kouďáka´,, v tomhle filmu, volal po písmenkách v druhé polovině abecedy. Zase na druhou stranu chápu,že chtěl prorazit i jinde než v rodinném sitcomu,ale tohle prostě nešlo. Ostatní herecké výkony netřeba ani komentovat, ten předvídatelný a tupý scénář byl tak zralej na vyvrácení nedělního oběda a choreografie soubojů spolu s katastrofáním střihem zpomalených záběrů a nesmyslných konverzací, už tuhle záležitost tak maximálně potopily na dno Atlanticu,kde se spolu s Titanicem kochá krásnou faunou. Velmi kritické hodnocení,ale 20% přeci jen dám a to za mistra Xiana,který si svůj rozumně komediální výkon zachoval i v tomto pokračování. Fakt bída a nevim jestli vůbec chci ztrácet čas s trojkou.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Nebudu si tady hrát na hrdinu a tvrdit,že jsem na to nikdy nekoukal anebo že by jsem žádnej díl neviděl. Naopak,ze začátku se mi to i líbilo. Když jsem ještě sledoval komerční televize,tak jsem na tohle z nudy koukal a to hlavně ze dvou důvodů. Kvůli sympaťákovi se jménem Petr Rychlý a kvůli komu hlavně? Daniela Šinkorová,jedna z nejkrásnějších hereček ČR a jedna z nejhezčích ženských českého showbyznysu vůbec...přiznávám se,že jiný důvody jsem ke sledování týhle nekončící kraviny neměl. Skončila Daniela a skončil i Kari u Ordinace --->20%

Poslední zůstává (1996)

Bruce Willis má jednu obrovskou výhodu. To svoje charisma a vyšpulený rty při každý přestřelce umí tak parádně poddat,že kdyby v podobných snímcích hrál kdokoliv jinej,tak to skončí fiaskem. Zajímavě převyprávěný příběh o jednom borečkovi, kterej si tak dlouho zahrával s ohněm až ho to málem stálo život. Vynikající výkon Bruce, Chrise Walkena a DPK alias Sally z Komanda se mi taky moc líbil. Nějaký extra veledílo to není,ale rozhodně to není nudný --->80%

Rychlejší než smrt (1995)

Hvězdně obsazená záležitost od který mnozí očekávali víc,ale já dostal to,co jsem chtěl. Herci v hlavních rolích zahráli tak, jak se od nich čekalo. Sharon opět dostala prostor ukázat své ženské zbraně,který v těch letech ukazovala takřka v každým svým filmu, nafoukaný mladíček DiCaprio si otevřel cestu do Holywwoodu a stejně tak tomu bylo i v případě Russella Crowea a Gene Hackman? No to je prostě Gene Hackman...jeden z nejlepších herců všech dob zahrál svůj standart a roli záporáka si evidentně užíval :) Tenhle námět má rozhodně něco do sebe a kdyby se režie ujal schopnější režisér,možná by to dopadlo vše jinak...nicméně za mě --->80%