Knight Rider (1982) (seriál)

KITT neboli Knight Industries Two Thousand,legendární to mluvící a inteligentní vozítko,které si poradilo snad se vším. Projelo rozžhavenou lávou,dokázalo jet neuvěřitelnou rychlostí nebo skákat do nebeských výšin. Dneska se tomu člověk už spíše pousměje,ale tenkrát to byla pecka :) Ty případy,které Michael Knight v každém díle řešil,ani moc nestály za řeč,mě šlo hlavně o ten poladěnej Pontiac,kterej mi stejně jako konkurenční Dodge Viper v seriálu Zmije hodně napověděl,co mě bude v životě zajímat. Autům se věnuju dodnes a 60% nedávám ani z nostalgie či za kvalitu,ale prostě za ten auťák :) btw.legendární hláška--->KITTE! Super stíhácí chod...jasně Majkle!! šup kluci,tak tam hoďte ten zrychlenej záběr :-D velmi vtipné,ale zábavné :)

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Asi nejvíc promiskuitní herec celýho Holywoodu v postavení,které mu šlo vždycky nejlépe--->komediant. Ty sarkastický a ironický poznámky jsou zábavný a rozhodně tenhle seriál splňuje to,co se od něj očekávalo--->je to prostě vtipný :) škoda jen, že to Charlie vzdal... Kutcher ten seriál pohřbil :/

Forrest Gump (1994)

Jak řekl Billy Zane před nástupem na Titanic Kate Winslet--->výtky můžeš mít k čemukoliv,ale ne k Titanicu a já říkám,že výtky můžete mít k čemukoliv,ale ne k filmu Forrest Gump!! V tomhle filmu nám Tom Hanks ukázal, proč je právem označován za jednoho z nejlepších herců současnosti. Naprosto úchvatnej výkon ke kterému mu dopomohl neméně kvalitní scénář,víc k tomu opravdu netřeba psát--->100%

Slimáci (1988)

Všechny tyhle ,,horrory´´ s tématikou nějakýho zmutovanýho živočicha(aligátor,piraňa,chřestýši,pavouci,žraloci) mají jednu věc společnou--->neskutečně předvídatelný a klišovitý děj! Někde začínají umírat lidi,někdo na to přijde,začně se v tom vrtat,zjistí,že za to může nějaký toxický odpad nebo mutace,všichni kolem ho mají za blázna, než umře dalších pár lidí a pak to teprve začnou řešit...příběh starý,jako lidstvo samo!Herecké výkony v podobných filmech roli nehrajou,jde v první řadě o to,aby to bylo řádně odporný,bylo všude hodně krve a aby vám nechutnal oběd--->70%

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Když Nova ve svých začátcích nakupovala v Americe práva na každou krávovinu,co tahle bláznivá země produkovala,tenhle klenot byl mezi vyvolenými a já měl bohužel tu smůlu,že jsem na to občas narazil...tohle byl ale pořádnej krok vedle...ty prachy v tom utopený...áááááá,to bylo ale škody!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kdo by tyhle žluťásky neznal? vysílají se v 70ti zemích světa, 22 let v americké televizi a pořád to je zábava...doufejme,že to jentak neskončí --->100%

Playgirls II (1995) odpad!

Chtěl jsem aspoň za Míšu Kuklovou dát hvězdu,ale když to nejde,tohle je opravdu na palici!Timhle kdybychom se ve světě prezentovali,tak na nás hodí atomovku!

Cesta do pravěku (1955)

Tohle je kult s velkým K...v televizi to vždycky vysílali spíš v ranních hodinách a moc dobře si pamatuju ,jak jsem si kvůli tomu vždycky přivstal. Dnešním generacím ty triky přijdou víc než úsměvné,ale pro mě to byla bomba --->90%

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Asi nikdy nezapomenu na scénu,kdy naše vymóděná trojka vystoupí na nádraží v Bolívii a jen kolem sebe nevěřícně koukaj...tenkrát jsem se smál asi minutu v kuse...další z několika takřka dokonalých westernů té doby...z Redforda i Newmana to charisma vyzařuje,jak ze solární bouře a nemám jim co vytýkat...dva psanci,kteří neumí nic jinýho než loupit,střílet a oblbovat krásný ženský,se dostanou do slepé uličky,ale postaví se k tomu jako správní chlapi a nevzdají se...legendární snímek,který je bezchybný a tudíž stoprocentní

Arabela (1980) (seriál)

Asi moje nejoblíbenější pohádka na ,,čétéčku´´.Co herec,to ikona tehdejší doby a na rok 1979,musim i vyzdvihnout velice slušné zvláštní efekty--->100%