Wilfred (2011) (seriál)

Možno tých serialov o hulení a podobných veciach už je veľa. Nech je! Tento serial je úžasný, pre mňa aj celkom originálny a po prvej sérií ho hodnotím naozaj kladne :) V čase keď pozerám veľa vážnych a akčných seriálov je táto 20 minutová odreagovačka naozaj vhodná.

Hříšníci (2011) (seriál)

Všade hľadám nejaké seriály aby som si pri niečom konečne povedal: "Toto má vážne gule!!" A ani neviem ako zrazu narazím na Shameless. Nevidel som pôvodný seriál, ale videl som postavy, ktoré mi oproti týmto neboli sympatické. Presne tento humor zdobí pár amerických seriálov a ja ho nenormálne žeriem. Frankova nepredvídatelnosť ma veľakrát trochu zarazí, ale potom si poviem, že Frank by bez toho vlastne ani nebol Frank. Naozaj po dlhej dobe (ak odmyslím Breaking Bad) seriál, ktorý ma zaujal!

Paranormal Activity 4 (2012) odpad!

Budem sa opakovať po komentároch nižšie, ale naozaj som nečakal slabší film ako PA 3. A to už 3jka bola pre mňa otras. Neviem prečo na to vlastne stále chodím do kina ? (rečnícka otázka) Za celý film ma takmer nič nevystrašilo a viac som sa smial. Aj keď som s týmto zámerom do kina nešiel. A tie efekty z Grave Encounters ? Žeby autorom už dochádzali nápady ? Diel od dielu horší a horší. Pri záverečnej scéne, kde stál plný štadión čarodejníc ma dostal, ale nevedel som či sa mám smiať alebo plakať...

Temný rytíř povstal (2012)

Počul som o tom veľké reči a tak som si myslel, že ma to nemôže prekvapiť. Možno sa niekomu moje slová budú zdať prehnané, ale je to môj názor a myslím si, že toto je jeden z najlepších filmov aký som kedy videl. Od začiatku zaujímavý príbeh (a to môžem potvrdiť, že aj keď som bol unavený, tak som to proste musel dopozerať). Skvelý výkon Toma Hardyho, perfektná hudba od Hansa Zimmera (čo je už samozrejmosť). A páčilo sa mi obsadenie Josepha Gordona-Levitta ako Robina. Perspektívny herec a veľmi príjemný (no homo!). Na konci som zrejme aj vyronil slzu.

Temné stíny (2012)

Presne pre toto mám rád Burtonovky ;) Johnny Depp v čudných rolách je ako ryba vo vode. Čakal som na to naozaj s napätím a oplatilo sa mi to, som nadšený z tohto ďalšieho skvelého výtvoru od Tima Burtona ;)

Starý páky (2009)

Nemôžem povedať, že to bolo úplne zlé. Pri niektorých scénach som sa celkom pobavil, ale bolo ich málo. Naopak veľa scén bolo nudných, nezáživných resp. niektoré vážne scény mi prišli dosť umelo dosadené .Rozmyšľal som nad 3*, ale tri som dal väčším peckám ako je toto, takže dávam 2*

Avengers (2012)

Zo začiatku chvíľu nuda, potom začne akcia doplnená humorom Tonyho Starka, ale pre mňa najmä vynikol (aj keď v menšom množstve) vtip Hulka. Myslel som si, že v záverečných scénach ma nedokáže nič prekvapiť (keďže som mal prezreté všetky trailery asi stokrát), ale aj tak som nakoniec dopozeral film so zatajeným dychom. Občas som síce tam našiel scény, ktoré boli mierne trápne a dosť decké, ale bolo ich naozaj málo. Moje očakávanie sa vyplnilo.

Velkej biják (2007)

Dám jednu hviezdičku pretože som sa naozaj pri nejakých scénach z chuti zasmial. Dobrá odreagovačka, ale inak nič svetoborné. A ak niekto povie, že mu žiadna scéna z filmu nevyčarila aspoň malý náznak úsmevu, tak klame!

Diktátor (2012)

Špecifický humor Saschu opäť prekvital v tom najlepšiom slova zmysle. Skvelá zábava, opätovné opieranie sa o Hollywood a o známych hercov. Skvelé zakomponované vtipy do deja, ktoré nijak neboli tlačené nasilu. Ja osobne som žral Aladdinovi všetok jeho humor aj keď bol občas trošku odveci. Celé kino sa zabávalo a ja som sa zabával nahlas tiež. Už sa neviem dočkať ďalšej jeho komédie. Jediné mínus filmu je to, že je krátky, ale zase prečo niečomu dávať 2 hodiny keď by možno ten humor už začínal byť trápny a bolo by ho veľa.

Muži v černém 3 (2012)

Po trochu slabšej dvojke to divákom perfektne vynahradili trojkou. Dokonca mám aj dilemu či sa mi to nepáčilo viac ako jednotka. Skvelé efekty, veľa akcie a hlavne prepracovaný dej, ktorý ma celkom pohltil. Možno pre niekoho nuda, ale ja milujem vo filmoch najmä hlášky a tú ich bolo naozaj dosť. Asi 100x som videl v traileri hlášku Will Smitha ("He smiles like this") a aj tak som sa na nej v kine zasmial. Možno trochu málo Tommyho by som tomu vytkol, ale inak pekné vyplnenie nudnej soboty.