Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Celkom dobrý film, ktorý sa dá pozrieť. Niektoré veci sa zdajú byť také pozliepané napr. hľadanie jednotlivých hrdionov, ktorí by sa pridali. Ale vizuálne je to pekne spravené. Je to také akčné sci-fi. Svet veľmi pripomína Star Wars.

Vitaj doma, brate! (2022) odpad!

Je to odpad. Nie je smiešne zosmiešňovať slovenské tradície, slovenský národ a ľudí, ktorí si vo Vojvodine uchovali vzťah k s svojej domovie viac ako 200 rokov O úrovni hovorí aj to, že producentka obsadí samú seba do jednej z hlavných úloh.

Zelený rytíř (2021)

Vizuálne je to spravené pekne, ALE celý príbeh, priebeh aj vyvrcholenie je úplne nezmyslelné. Kráľ s kráľovnou vyzerajú ako zombíci. Zhýralý, nemravný, využívačný človek má akože dosiahnuť rytiersky titul tak, že putuje do ďalekej krajiny, kde si má nechať zotnúť hlavu? A nástrahy, ktoré ho cestou strenú nie sú o nič hlúpejšie...

Delukse (2019) (seriál)

Neviem prečo má tento seriál tak nízke hodnotenie. Podľa mňa je to výborný komediálny seriál pri ktorom si človek oddýchne a aj sa zasmeje.

Mimořádná událost (2022)

Dobrá komédia s množstvom vtipných momentov. Na to, že sa celý film odohráva v "jednom vozni vlaku" nie je núdza o zaujímavé situácia a vykreslenie charakterov jednotlivých postáv.

Kuchňa (2012) (seriál)

Vynikajúci komediálny seriál. Každá časť má svoju pointu a vždy je načom sa zasmiať.

Paní Harrisová jede do Paříže (2022)

Je to príjemná jednohubka, ktorá má pekné momenty. Dobre stvárnené charaktery jednotilivých postáv,a plynulý den.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014) odpad!

Film je postavený na nízkointeligentnom a vulgárnom humore. Ďalej sú tam drastické scény, ktoré sa majú tváriť humorne. Príbeh je plytký a ľahko predpkladateľný. Jednoducho odpad. Určite neodporúčam strácať čas jeho sledovaním.

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál)

Séria je veľmi pekne spracovaná. Scény a kostýmy sú nádherné. Dej sa vyvíja, nie je núdza o zvraty. Dialógy sú prepracované s peknými rozvíjajúcimi myšlienkami. Seriál v ničom nezaostáva za Pánom prsteňov a Hobitom. Požiadavku Hollywoodu aby boli v príbehu zastúpené "všetky rasy sveta" sa tvorcom podarilo splniť bez toho, aby to pôsobili rušivým momentom. Jediné čo mi trošku prekáža sú postavy Elrond a Kelebrimbor. A na Galadriel si je tiež potrebné zvyknúť, lebo je niečo úplné iné ako v Pánovi prsteňov. Každopádne to beriem tak, že sa do tejto vznešenej éterickej bytosti ešte len dopracuje. Podľa mňa nevhodné obsadenie hercov. Elfovia by mali pôsobiť vznešene a nie ako šľachtici z obdobia Shakespeara.

Samaritán (2022)

Béčkový film. Dá sa to pozrieť, ale ničím nenadchne, ani nepoteší. Príbeh je plytký a dej ľahko predvídateľný.