Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Bola som na tom v kine a je to asi jediná návšteva kina, ktorú naozaj ľutujem! Nazáživné, nudné! Koniec bol pekný to hej, ale zo série je to najhoršia časť! Je mi to ľúto, naozaj som sa tešila.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Knihy ma nudili tak, že som dočítala len jednu....čo ma ako vášnivú čitateľku dosť mrzí. Tento film mi nepripadal ako nejaký trhák, ale možno priemerná rozprávka. Lepšie povedaná, to najviac čo sa z takej knihy dalo vytiahnuť! Zo sérií, stále najlepšia.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Spievajúci Johnny Depp a Helena Bonham Carter? Veď prečo nie?! Ó áno ak máte náladu, na zaujímavý krvavý muzikál vrelo odporúčam! Film som videla 3krát a po pravde štvrtýkrát si ho pozriem možno o dva roky, keď už zúfalo nebudem vedieť, čo si pozrieť! Ale páčilo sa mi to! Ten koniec bol najlepší, naozaj som niečo také nečakala, čo ma potešilo. Ak sa doma naozaj nudíte, tak si tento film určite pozrite!

Nezvratný osud 5 (2011)

Poviem to takto, celú sériu som si pozrela za 2 dni. S tým, že som naozaj nečakala veľa. Pri 1 som si ešte vravela, fajn horor ako má byť! No postupom času ma to začalo nudiť. Filmy išli, ako sa vraví dole vodou. Priznám sa, že na konci päťky (ďakujem, že som na ňu predsa len nešla do kina!), som si už naozaj priala, nech ďalší diel už nenatočia! Pre mňa? Podpriemer, nuda...a čím ďalej tým menej uveriteľné úmrtia.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Po celý môj život to bol a myslím, že aj bude najlepší seriál! Zbožňujem Simpsonovcov a myslím, že nie som jediná! Naozaj najlepší kreslený seriál, aký kedy kto vymyslel!

X-Men 2 (2003)

Najlepší! To pre mňa X-Meni vždy boli a vždy budú. Či už v komiksoch, kreslených seriáloch, alebo filomch. Jednotky som sa nevedela nabažiť a prišla dvojka, ktorá mi ukázala, že môže byť niečo ešte lepšie!! Najlepšia komiksovka! Skvelé herecké výkony! Wolverine je stále najlepší hrdina, pre mňa na neho nemá ani naozaj úžasný Iron Man. Mám rada Halle Berry alebo Patricka Stewarta a čo sa ešte postáv týka tak Mystique a Magneto sú perfektný!

Avatar (2009)

Nemám čo dodať! Film perfektne ukazuje to, že niektorím ľuďom ide len o peniaze a je im úplne jedno, či zabijú milióny iných bytostí, alebo nie. Pre mňa dokonalý film, s dokonalými efektami. Pri niektorích ukážkach Pandory alebo bytostí, či už stromov alebo zvierat, som až omdlievala. Krásne spracované, dojímavý dej, miestami aj vtipné. Nemám čo dodať! Pre mňa? Jeden z najlepších filmov!

Phar Lap: Národní hrdina (1983)

Nádherný film, ktorý ukazuje skutočný príbeh o asi najslávnejšom a najlepšom dostihovom koni všetkých čias. Film je krásny, smutný a pravdivý. Ukazuje čo všetko sú ľudia schopný spraviť zo žiarlivosti a keď chcú vyhrať. Je to krásny príbeh o koni s naozaj veľkým srdcom, ktorý vyhrával aj keď už nevládal a prekonával každú prekážku. Phar Lap bol kôň, ktorý si ten film naozaj zaslúži.

District 9 (2009)

Dokonalý film! Mimozemšťania dokonalé spracovaní, neviem ako ostatným, ale mne sa maximálne páčili. Teda viac ako vo väčšine filmoch. Je to konečne "mimozemský akčňák", ktorý má jasný dej a nik nemôže povedať, že to bolo len mlátenie a zabíjanie sa, lebo to tu ani nebolo. Krásny príbeh hlavne ten koniec! Bola tam ukázaná aj pravda, že človek sa nezastaví pred ničím, bude zabíjať aj vlatných ľudí a všetko len pre peniaze. Zároveň, že ľudia by brali mimozemšťanov za menej cenných a podobné veci. Je to škoda, ale je to tak. Dúfam, že čoskoro bude aj ďalší diel.