Neviditelné zlo (2006)

Horor, díky kterému jsem začal sledovat horory. A musím říct, že na jeden z mých vůbec prvních viděných hororů jsem si nevybral vůbec špatně. Ona to vlastně je jen typická vyvražďovačka, ale se skvělým příběhem a perfektním záporákem. Jedna z nejlepších vyvražďovaček, které jsem viděl.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Po dost mizerný čtyřce tohohle hnusnýho hororu jsem čekal že mě Wrong Turn už nemůže překvapit a film od O'Briena už vůbec ne.Declan O'Brien je amatér a natočením dalšího trošičku lepšího dílu téhle série je už docela ubožák co se snaží o comeback a místo toho si jen stále zhoršuje svoje repeté.Čtyřce jsem podlehl díky traileru a pětce též a po shlédnutí Černé hodiny jsem si ustanovil pravidlo: Nikdy nevěř trailerům, ale po pár videí tohohle filmu jsem to prostě musel vidět jak se O'Brien vycajchnoval tentokrát a zase to tak hrozné nebylo.Ale nejlepší film to není zaručeně a docela hezky zkazil reputaci docela dobrého hororu.....škoda.39%

Mentalista (2008) (seriál)

Je to trošku jinačí druh krimi-seriálu a je to o tom že jeden muž který umí číst myšlenky přišel o manželku tak že asi nejznámější sériový vrah v USA ji zavraždil - klasika a on se ho snaží ze všech sil zoufale vypátrat a vlastně poté dojde že všechny ty díly jsou k ničemu, protože je to jen o vraždě jeho manželky a snažit se dopadnout toho zatraceného parchanta který to vše započal, ale po pár dílech to vlastně tak zle vůbec nevypadá a zrodí se z toho další dobrá kriminálka.75%

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Tohle už nejsou ty prcičky které byly dřív.To už je docela dobrý odpad.Teď už bez té staré známé party a to já moc ve filmech na více dílů nemám rád, ale i tak že to může být dobré to je blbost a už to prostě nemělo to co bylo dřív.30%

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Trojka měla stále skvělý humor jako předchozí dva díly a pro mě to působilo stále skvěle a stále tu jela má stará známá partička dnes už zřejmě mužů (bohužel už bez Ozzyho), ale i tak mě to neodradilo a stále jsem se skvěle bavil.I takové hovadiny mohou být dobré a alespoň bude na něco vzpomínat.79%

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Snad ještě lepší než samotná vzhledově úspěšná jednička.Alespoň pro mě ano.U mě to dvojka zaručeně vyhrála, ale ty díly od jedničky do trojky byly dobré až ty další stáli za pěkné kulové.89%

Prci, prci, prcičky (1999)

Docela dobrá eomantická komedie o partě nadrženejch mladíků co se snaží dokončit maturitu už bez panictví.Dobrý humor, docela dobré erotické scénky a skvělé obsazení s nadějnými herci.Docela i dnes už klasická teenegarovka.Která je pro dospělí a sledují ho především lidé hranice patnáct let až takových devatenáct let.89%

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Docela vůbec ne špatný krimi-seriál těch krimi-seriálů už tu bylo mraky, ale tohle se protentokrát vážně povedlo a fakt to bylo skvělé.I skvělá parta sympatických herců a hereček a skvělé díly u kterých jsem se tedy vůbec nenudil.85%

MasterChef (2012) (pořad)

První díl mě velice oslnil a poté to nestálo za nic.Nic moc.

Arabela (1980) (seriál)

Asi bych to mohl vystihnout slovem klasika co se opět Václavu Vorlíčkovi povedla.80%