Hvězdná brána (1997) (seriál)

Sci-fi seriály zrovna nepatří mezi mé oblíbené druhy kinematografie.Příkladů je několik ovšem poté se zrodila Hvězdná Brána a neměl jsem slov.Opravdu precizně vymyšlený a skvělý seriál co má fakt říz.Výborná partička herců a skvělá režie a z toho vyplývá perfektní seriál.89%

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Čekal jsem že tento seriál se mi bude líbit a taky že ano.Spolu s Lostíkama je tohle asi to nejlepší co v okolí seriálů vysílali na Nově samozřejmě i jiné jako je Housík a nebo Comeback a jiné vyjímky ovšem tohle se vážně povedlo.Konečně seriál z vězeňského prostředí, filmy z tohoto prostředí zbožňuji a když se rozhodli vymyslet i seriál tak jsem neměl slov.A co se stalo, líbilo se mi to.89%

Griffinovi (1999) (seriál)

Když to na Coolu dávali tak se mi to moc líbilo a i teď se mi to líbí.Krásná animace a klasický americký animovaný seriál a dobrý.Obyčejní a starý známí Simpsonovic rodinka s jiným jménem a pletí.Griffiny jsem sledoval jen místy, ale po shlédnutí Médi od Setha McFarlena jsem se rozhodl že seriál shlédnu celý, protože to stojí za to.I přesto že to na legendární Simsonovic rodinku nemá, tak jsem se skvěle bavil.95%

Dr. House (2004) (seriál)

DR.House je legenda mezi seriálového a Dr.House je osobnost tohoto seriálového světa.Jako kluk jsem chtěl bejt doktor a proto jsem doslova hltal tyto seriály a Housík byl jeden z mých nejoblíbenějších.Hugh Laurie je skvělý herec ovšem skoro všichni herci převedli skvělý výkon.Každým dílem se to vždy čím dál více zlepšuje což je u seriálů dost těžké.Prostě seriál který se stal legendou tohoto století.100%(Všechny díly na Sledujseriály.cz (bez sekání))

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Dalo by se říct že Declan O'Brien je amatér a tímto filmem to docela jasně dal najevo.S jedničkou se to ani v nejmenším nedalo srovnávat.Možná je to taky už hodně přehnané a hodně mě překvapil konec občas to tak dopad, ale na to se už musíte podívat sami a sami taky poznáte.Jinak nečekejte nic nového nebo překvapivého.15%

Upíří deníky (2009) (seriál)

Jeden z mála teenegarovskejch a upírskejch seriálů který se mi vážně moc líbil a bavil.Vůbec to nevypadá špatně mě se to vážně líbilo přece jen jsem ještě mladý a tak si můžu užít nějakejch seriálů či filmů které jen těsně minuly můj věk.

Ztraceni (2004) (seriál)

Senzační příběh a skvělé epizody.Ani u jedné epizody jsem se absolutně vůbec nenudil a nezahlédl jsem jakoukoliv špetku nudy.Rozhodně není lepšího seriálu.Ty epizody vždycky tak rychle uběhly prostě neuvěřitelné.Nejlepší seriál co znám.J.J. Abrams je génius a přišel na něco opravdu originálního.Seriál, který by rozhodně měl vstoupit do dějin seriálů už jen díky svému nápadu a díky tomu, že celý seriál je jeden velký příběh rozdělený na několik senzačních epizod.Nechápu jak ten seriál může mít jen 76%, tenhle seriál má mít alespoň 90% lidi.Vážně nevím co chcete víc.Říkám vám, že zajímavější seriál neseženete.

Tropická bouře (2008)

Nečekal jsem že se mi takový film bude líbit, ale vážně se tak stalo.Vtip a akce v jednom tvoří pro mě skvělý film a Ben Stiller jako režisér obsadil do filmu spoustu skvělých herců.Možná by se to dalo rozdělit jako komici a herci většinou působící v akčních filmech.Tahle partička byla vážně drsná, ale někdy ty krvavé scény nevím jestli to dělali schválně že z toho dělali takovou nechutnost a nebo jestli prostě neuměj udělat normální krvavé scény na které jsme zvyklí, ale to mě od filmu neodradilo moc se mi to líbilo a to mi stačí.85%

Planeta opic (2001)

Remake jednoho z nejúspěšnějších a dnes nejkultovnějších sci-fi filmů zase tak tragický nebyl.Vše pěkně od začátku jen s tím rozdílem že je toto už v 21.století.80%

Nekonečný příběh (1984)

Když zahlédnu do německé kinematografie, moc dobrých filmů tady nenajdu, zato ale tohle to má docela dobrej šmrnc.Svět fantasie a snů v tomto skvělém nezapomenutelném a nesmrtelném filmu byl nádherný a s dobrým hereckým výkonem dost neznámých herců.90%