Stážisti (2013)

Přijdou o práci, najdou práci, není to práce pro ně, učí se práci, hádají se o práci, opouští práci, vrátí se do práce, vyhrajou pracovní soutěž - konec spoileru. Jedním dechem nic, co byste už někde někdy neviděli, ale jako drahý product placement a reklama na Google dobrý.

Horizont události (1997)

"Tam kam půjdeme, nebudeš oči potřebovat." se stala natolik infantilní hláškou, že jsem ji v rámci pernamentního nasírání svého okolí zabudoval do standardního seznamu používaných slovních obratů.

Putování s dinosaury (2013)

Asi to byl film určenej hlavně pro děti žééé? Protože jako ukolébavka to působilo poměrně dobře. (hodnocení za prvních a posledních 30 minut. Prostředek jsem úspěšně prospal)

Aningaaq (2013)

Nepodstatný, ale zajímavý přídavek ke Gravitaci (2013)

Vlk z Wall Street (2013)

Vlastně mě ten film nijak extrémně nenadchnul... Možná to bylo proto, že jsou všude slyšet chvalozpěvy na di Capriovu životní roli,... a největší blockbuster letošního roku,... a prostě jsem byl na ten film až moc namlsanej... EDIT: po zvážení zvyšuji z *** na ****. Přece jen, asi bych nevěřil, že je to podle skutečné události, a přikovat mě na tři hodiny do křesla je celkem výkon.

127 hodin (2010)

Způsob, jak zaměstnat dobře placeného herce v one man show podle skutečné události, kde 90 minut čekáte na to, až si konečně tupým švýcarákem upižlá ruku a poběží titulky. Přes veškeré emoční výlevy u mě tento recept až žalostným způsobem vůbec nefungoval.

Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Zda bylo záměrem tvůrců udělat hnusou opici... pardon "o-ran-gu-tá-na", který bude působit tak naprosto disturbním dojmem, že kdykoliv si vzpomenu na film, vybaví se mi jako první blond kštice posazená na fialovém xichtu, -netuším. Ale je to bohužel asi jediná nezapomenutelná věc z tohoto filmu. Takže: tři hvězdy za hnusnou opici se zku*venou osobností. Jinak by to byly čtyři. Oni tvůrci moc dobře věděli, proč ji do traileru nedávat.

Thor: Temný svět (2013)

Tak buď se tvůrci poučili z vlastních chyb, nebo se opravdu počítalo s tím, že Marvel zboří zaběhlá pravidla a "dvojky" začne točit jednoduše lepší... Já se totiž na Thora nijak zvlášť netěšil... V jedničce to byl ten blbej blonďatej floutek, kde jste stejně od začátku fandili záporákovi, a v Avengers... - se vlastně vůbec nic nezměnilo. ...takže přes veškerou pompéznost jsem na to do kina nešel, a film se ke mě dostal takříkajíc oklikou. A ono to opravdu nebylo tak blbé... Od traileru jsem očekával prakticky vše, jen ne kvalitní příběh, a ten se tu skutečně objevil. Takže už to není jen o tom, že někdo přijde, ublíží mi, naseru se a jdu mu ublížit zpět... no vlastně... OK, ale minimálně je to zábavnější, než v předchozím pokusu. Navíc dimenzionální skoky ala Jumper mi vyvolaly skoro takový úsměv na tváři, jako Lokiho tradiční estrádní vstupy, a to se prostě počítá! ****

Sága: Prokletí stínů (2013)

Nudné, tupé, blbé, debilní, nedotažené, bez děje, ... mám pokračovat?

Nová Addamsova rodina (1998) (seriál) odpad!

Vživotě jsem neviděl tak zničený potenciál původního tématu. Zvažuji, zda natahování na skřipec a důtky byly bonusem ke gáži "herců"