Preacher (2016) (seriál)

To bola jazda!

Joker (2019)

Asi za päť :/

Trhlina (2019)

Pri sledovaní Trhliny, budete trpieť spolu s hercami...

Rozčarování (2018) (seriál)

Nakreslené je to pekne a postavy sú sympatické, ale nápadov je tu málo a humor Matta Groeninga je vyschnutý ako múmia. Prvé diely som pozeral zo zvedavosti a musel som sa nútiť, ale od polovice ma to chytilo. Druhú sériu pozriem rád.

Svět podle Daliborka (2017)

Ak niekto čaká dokument o neonacistovi, bude sklamaný. Daliborek sa síce správa ako nácek, ale počas dokumentu zisťujeme, že Daliborek len nevie čo so životom. Dostaneme tak dokument o rodine, ktorá len prežíva a zo strachu a frustrácie prijala názory, ktorým až tak neverí. Vďaka metóde, ktorú Klusák pomenoval dokumentárna rekonštrukcia, je film naozaj zinscenovaný a veľmi slabo zahraný, ale stále sa jedná o skutočných ľudí, hrajúcich vlastný život.

Thor: Ragnarok (2017)

Akčné scény so Zeppelinom dokážu vyvolať akúsi detskú radosť a lentilková planéta na čele s grandmasterom je zábava od začiatku do konca. Po návrate do Asgardu sa to vráti do typických komiksových koľají, poznáte to, jedna rubačka za druhou, ale fungujú lepšie ako sme zvyknutí. A Mark Mothersbaugh je borec.

Američtí bohové (2017) (seriál)

Spolu s Legion najväčšie prekvapenie poslednej doby. i keď ku koncu trochu dochádzal dych.

Rick a Morty - The Rickshank Redemption (2017) (epizoda)

Grandpa Infinite Rick je späť a úvodná epizoda v rampage tempe nad očakávania. Za mňa awesome-possum. "I'm bummed I didn't get to give that insect dick a test-drive."