Šigurui (2007) (seriál)

Japonské peklo! Idem si pustiť gumkáčov, nech sa dostanem do pohody.

Fargo (2014) (seriál)

Tak to bolo niečo :) objavil sa ďalší klenot

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

z jednoduchého, úprimného a detského príbehu vznikla nafúknutá zlátanina, založená na efektoch a toľkej vaty, že by ste na bambuskách zaizolovali všetky unimobunky

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

z jednoduchého príbehu vznikla zlátanina, založená na efektoch a toľkej vaty, že by sa na bambuskách zaizolovali všetky unimobunky

47 róninů (2013)

rozprávočka z čarovného japonska. ubrať niekoľko minút, vystrihnúť srdcervúce uplakané scény, povedať keanovi že netočí ďalší matrix a možno by som jednu hviezdu pridal.

Veronica Marsová (2014)

pre mladších divákov a fanúšikov seriálu potešenie, pre mňa nuda. vďaka Kristen Bell sa však 107min dá prežiť.

Kick-Ass 2 (2013)

po hodine bolo všetko jasné, shift + delete je jediná záchrana.

Vše je ztraceno (2013)

Filmový minimal, v ktorom Redford pozerá, rozmýšľa a koná s takou rozvahou, že ma ani na sekundu nenapadlo báť sa o jeho život. Napriek tomu príjemná jazda, ktorú by som rád videl v kine a nie doma na monitore.

Machři 2 (2013)

trápne, absurdné a zábavné. po úvodnej jelenej návšteve som mal sto chutí streliť si guľku. počkal som polhodinu a zvyšných 60 minút ubehlo ako voda. pre mňa sranda, ktorá sa na nič nehrá a ktorú som si užil rovnako ako millerovcov. a to obsanie... :) u mňa palec hore