Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál)

Spomienky na zaklínača ma stále vyrušujú a tak som sa blood origin vyhýbal, aby som si nahódou neprivodil ujmu na zdraví. Keď som ale zistil, že sú to len štyri časti, načerpal som silu a skúsil to. Bolo príjemné vidieť jednoduché fantasy, ktoré je sa neťahá ako škôlkarsky sopel. Ja som spokojný.

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Jednoduchý príbeh, milé postavy, príjemný humor a výborné efekty... už dlho som nevidel také ľahké fantasy. Chcem pokračovanie, ktoré bude minimálne tak dobré.

Příšerky útočí (2019) (TV film)

Ani komédia, ani horor, len nuda. Ako študentský indie film by som to bral.

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál)

Nepamätám si kedy naposledy som pozeral seriál na 2x rýchlosti, ale tu som musel, pretože všetko bolo tak pomalé a nudné. Vyhodiť toľké peniaze a natočiť seriál na úrovni tínedžerskej sračky... hlava mi to nebere. Dopozeral som to len aby som nemal kostlivca v skrini.

Pán prstenů: Prsteny moci - Adar (2022) (epizoda)

Hlúposť, ktorá z toho sála je až neuveriteľná. Ale keď sa na to pozeráte ako na seriál pre deti a mládež, tri hviezdy si to zaslúži.

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda)

Prekvapuje ma ako nedokázali využiť tak bohatý svet a natočiť kvalitný seriál. Všetko pôsobí neprirodzene a umelo, dialógy sú hlúpe, scény strojené a snaha o humor je na zaplakanie.  Má to aj svetlé chvíle, ale ako celok to nefunguje. Počkám si na ďalšie časti a budem rád, ak sa sa to polepší. Zatiaľ však obrovské sklamanie.

1883 (2021) (seriál)

Myšlienkové pochody žltého blesku boli ku koncu už moc, ale inak dokonalé