• Thriller

Devs (2020) (seriál)

Verbal to napsal trochu podrobněji, ovšem podepíšu každé slovo. Já to zjednoduším. Artová sračka s totálně nesympatickými herci. Příběh tak na nějakou povídku nataženej do 7 hodin ukrutné nudy. Chci zpátky svůj čas.

The Mill (2023)

Paráda. Taková rozvedenější epizoda Black Mirroru. Pořádně dusivá, tíživá atmosféra. A tomu ksichtu na konci bych skočil do úsměvu... Filozofický přesah je sice prvoplánovitý, ale nic mu to neubírá na závažnosti. Lepší 4*.

Resurrected (2023)

Svěží, inovativní námět, já se bavil. Forma záběrů z počítače mě úplně nebere, ale do tohohle filmu se to hodilo. Pokud nemáte zrovna v lásce církev a máte rádi "kecací" scifi, jděte do toho, na letní večer oddychovka jak má být.

Papežův vymítač (2023)

Já protože jsem od toho moc neočekával jsem byl příjemně překvapen. Je to pohádka, ale se skvělým vizuálem, hláškujícím Russellem, který to celé odtáhl ... bezva oddychovka na večer.

Mrtvý sníh (2009)

Chvíli se to bere vážně jako klasická vyvražďovačka, chvíli si to ze sebe dělá srandu, za mě super počin :))

Žhářka (2022)

Mně se to líbilo. Čekal jsem míň, než jsem nakonec dostal. Hudba perfektní (retro jaxviň) a děvčeti jsem její roli 100% věřil. Za mě super.

Matka versus android (2021)

Jako pilot k seriálu bych to bral všema deseti. Takhle jen 8 🤪

Finch (2021)

Achjo, pobrečel jsem si...

Labutí píseň (2021)

Kolosální nuda. Celou dobu člověk čeká, že se z toho něco vyvine a ono pořád nic. A najednou titulky. Vraťte mi někdo 2 hodiny života.