• Thriller

Zhoubné zlo (2021)

Za mě geniální, ten dějový zvrat by skoro mohl skočit do scifi škatulky, a to já rád. Díky, Wane, zážitek! A to jsem od toho moc nečekal. Paráda.

Dark/Web (2019) (seriál)

skóre po třech epizodách - *** - za mě taková slabší verze Black Mirroru, zajímavé dílčí příběhy ve stejném duchu - a jsou nějak propojeny v celek, ke kterému jsem ještě nedošel, takže ani nemůžu spoilerovat. Za mě dobrá oddychovka :)

Pomsta (2017)

Jedna hvězda za tu prdelku a druhá za ksicht, zbytek filmu je totální odpad :))

Viral (2016)

Ničím nenadchne, ale ani ničím neurazí. Potěšilo mě pár detailů jako natahovací baterka (i když to by tam museli bejt asi dýl). Hlavní hrdinka je poměrně nesympatická panna a její pártygérl sestra .. no, řekněme, že už jsem viděl přitažlivější dámy. Nicméně scénář celkem uvěřitelný, byť jednoduchý. V žánru samozřejmě film zapadne, ale jako jednohubka na nudný večer, proč ne. Za mě lehký nadprůměr. ***

Rozkaz zabíjet (2016)

Příjemná žánrová jednohubka se sexy Vanessou Kirby v hlavní roli, za mě parádní vizuál, krajinky super, líbilo se mi to, docela bych uvítal i pokračování, které by klidně mohlo být :)

14 kilometrů (2007)

Drsný film, celou dobu jsem to hrozně prožíval s hlavním hrdinou, NO ONE IS ILLEGAL!

Číslo 7 (2015)

A to já zase musím hodnotit všema deseti (pěti). Dystopické scifárny já rád a Ella-June má kukadla, že by se do ní nezakoukal jenom gej. Pecka.

Automata (2014)

Dvakrát jsem u toho usnul, takže bída, ani se mi to nechtělo dokoukat...

Shadow Walkers (2013) odpad!

Sračka, usnul jsem u toho, absolutně film o ničem, kolosální ztráta času.

Would You Rather (2012)

Jedna hvězdička za Sashu Grey, jinak je to nebetyčná sračka,