Den poté (2004)

Scénář je velmi obehraný, jediný co mě velmi potěšilo bylo spalování účetních knih. Jinak jsou efekty na vysoké úrovni a člověk musí v kině klepat kosu. ... Koukali jste někdy v zimě na oblohu??? Občas mi připadá že den poté je přímo nad námi...

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Velmi podařený sidcom BBC, který můžu klidně vidět po dvacátý celý a budu se stále řezat do kolen.

Andělská tvář (2001)

Nevím, co máte proti Troškovi a tomuhle filmu. Je to romantický film se záhadou, i když takovou pošahanou. Je to jako číst román, ale nemusíte otáčet stánkami.

Nenávist (2004)

Když jsem byla na tomto horroru v kině, hned po prvních 10 minutách jsme s kámoškami chtěli odejít, ale protože jsme si to zaplatily, zůstaly jsme v skoro prázdném kině až do konce. Musím uznat, že potom co jsem hned na začátku řekla, že skočí, jsem měla celý film přečtený. Ale pořád moc necápu tu kletbu. Po tomto filmu jsem půl roku nevylezla na půdu a první noc jsem se pořád koukala na strop pokoje a projistotu jsem se ani nepřikryla :))

Vesnice (2004)

Tak tenhle film stojí za to! Poprvé jsem ho viděla v kině, když jsem ještě chodila na základku a musím říc, že jsme při tom pěkně řvali strachy. Když ale vyrostete, tak už vás tolik nezaujme hororvá stránka, spíš se zamyslíte, jestli se opravdu před zlem nikde neschováme.