Cesta do neznáma (1995) (seriál)

Námětem tohto seriálu bylo vynalezení přístroje, jenž umožňuje cestovat v ruzných paralelních světech. Je to tedy trochu ulítle, ale docela zabavné, i když jsem se každý díl cítila nějak stísněně, protože jsem nevěděla, jestli se někdy vrátí do správného světa. Nejhorší ale pro mě byl konec (nevím jestli to byl uplný konec série, ale byl to poslední, co vysílali na čt1), kdy se konečně dostali domů, ale jedna z hrdinek, která se přidala z jiného světa, postihne záchvat a nemůže dýchat, tak se hlavní hrdina rozhodne projít opět do jiného světa, i když je časovač rozbitý, a ejhle jsou na zemi (ve správném paralelním světě), hrdinka už dýchá normálně, ale okolí je až moc vyspělé ...

Dr. House (2004) (seriál)

Seriál jako je tento tu dlouho nebyl a je to dobře. Něco jako směska M*A*S*H a Pohotovosti. Je však přímo nabitý černým humorem (např. těhotné říc, že čeká parazita je docela švanda). Dr. House je fakt dobrej, když jedná s pacienty přímo a na rovinu. Hlavně bych nechtěla mít takového doktora ani za sto let, ale možná jím chci být :D

Kill Bill 2 (2004)

Dvojka je o trochu lepší než jednička, ale je i víc zaměřena na city - což je docela nuda. Nejlepší je podle mě osmá kapitola, kde "umělý" mistr učí Kiddo Kung-fu, jen je škoda, že tato sekvence nebila víc rozvita. Závěrečných pět minut musí každý předvídat - Kiddo předvede něco, co umí jen mistři a odejde se svojí dcerou, jen mě překvapilo, jak nepočítala se smrtí své bývalého milence a válela se v koupelně na podlaze (motelová koupelna - no fuj). A závěrečné titulky byly originální.

Kill Bill (2003)

Velmi pěkně zpracovaný film. Tarantino v něm velmi dobře zachycuje svoji dosti podivnou fantazii. Nejvíc se mu však podařilo sladění Umy Thurman se žlutou kombinézou a se žlutou motorkou.

Zoolander (2001)

Chcete být nejlepším a nejkrásnějším modelem světa? Nevíte jak na to. V tomto filmu se to dozvíte. Potřebujete neodolatelný výraz, něco jako "porsche", "tygr" nebo "MAGNUM" :) Tahle komedie je fakt skvělá, trapné chvilky se střídají s záchvaty smíchu :D úžasnej Ben Stiller je zde jedinečnou hvězdou mezi všemi těma celebritami. A hlavně dávejte si pozor na TEXTILNÍ průmysl.

Výzva (2003) (TV film)

Krásna parodie na reality show typu Trosečník, jinka zas moc romantická komedie a s TRAPNÝM koncem, kdo kdy viděl, aby se v jednom filmu sešli všichni milenci z předešlých filmů, jak ubohé.

Sestry na Bahamách (2001) odpad!

Na takovejhle film koukaj snad jen nadržení kluci a jedenáctileté holky.

Sestry v Londýně (2001)

Na tomto filmu je vidět, jak jsou sestry Olsen rozmazlené, chtějí být trapné v Londýně, tak o tom prostě natočí film.

Horákovi (2006) (seriál)

Zábavný seriál, který mě zatím velmi dobře baví.