Mickovy modré oči (1999)

Tahle komedie se opravdu povedla. V čele s Hugh Grantem, který znovu ukazuje svůj nevinný pohled. Film ukazuje, že s dcerou od mafiánů si raději nic nezačínej. Scény typu " Co s tím provazem", "Hahaha, kdy se snaží ustrašený michael Felgate prodat obraz někomu jinému než staré slepé a hluché paní, která chce jen do něčeho vrazit peníze. Jsou opravdu k popukání. Prostě, povedený snímek. :-)

Gympl (2007)

Tento film má sice zajímavý námět, ale v hodně úsecích je velmi nudný. Napodruhé jsem to ani nedokoukala. Jirku Mádla mám v oblibě, ale hrál i v lepších filmech, proto dvě hvězdy :-(

Probudím se včera (2012)

Jedna z nejlepších českých komdii, kterou jsem kdy viděla. Moc se mi to líbilo, zajímavý scénář, dobrá režie a skvělý výkon herců zejměna Jirka Mádly, který ukázal, že je pan herec. Námět skvělý. Nemůžu hodnotit jinak, proto také všem vřele doporučuji :-)

Něco na té Mary je (1998)

Po dlouhém váhání dávám 2 hvězdy, protože tento film je blbost. Přestože jsou tam chvíle , kdy se zasmějete, převažuje nuda a trapné a nechutné scény. Osobně mám ráda Bena Stillera ale preferuji ho v jiných filmech než jako "smolíčka pacholíčka".

Riskni to s Polly (2004)

Dávám 4 hvězdičky s přivřenými oči. V této komedii můžete až brečet smíchy, avšak jako každý průměrný film, tak i tenhle má své stinné stránky. Mezi ně patří nebývalé množství fekálních vtipů, které si mohl reřisér odpustit. Hlavního hrdinu Bena Stillera mám moc ráda, ale musím říct, že jsem ho viděla i v mnohem povedenějších filmů.

Bláznivá (1987)

Tento film je velmi zvláštní. Ale v dobrém slova smyslu. Barbra Streisand opět předvedla, že je paní herečka. Celý film se odehrává v soudní síni a v myšlenkách prostitutky. Ale na konci filmu si uvědomíte, že by jsme měli konečně přestat soudit podle předsudků. A že i zlobivá,nepoučitelná žena v důsledku jedná jen kvuli dětství.....

Pod jednou střechou (2010)

tato komedie není komedie,ale spíše drama. Je tam nesmírné množství smutných scén. Ale tento film vypovídá o chybějící lidskosti. Možná, proto dávám 4 hvězdy. přestože na pohled nevyřešitelná a nezvládnutelná situace nakonec dopadne dobře :-)

27 šatů (2008)

tetnto film je moc krásný, nenudila jsem se u něj byl milý, a ukazoval na vyjmečnou ochotu dívky, která nechala aby lidé žili život za ni. Režisérku Annu Fletcher mám moc ráda, líbí se mi všchny filmy, které doposud natočila. proto milovníkům romantických komedii vřele doporučuji :-)

Spláchnutej (2006)

Tento film mě upoutal hlavně zajímavou tématikou záchod a myši.Film byl, ale povedený jeden z těch lepších animáků. A proč se mi tak líbil? Zaujali mě zpívající slimáci, hl. hrdina a také to, že tento film měl od začátku do konce spád, a tak jsem se nenudila.