Ravenswood (2013) (seriál)

V prvních třech dílech jsem se dívala spíše jen z nudy. Pak mě to docela chytlo, tak doufám, že mi to do toho 10.dílu vydrží.

Tři bratři (2014)

Byla to dobře zpracovaná pohádka se sympatickými herci, s melodickými písněmi. Jenže jen vyprávěla 3 pohádky, které diváci moc dobře znají a do toho napasovala jednoho z bratří. Kdyby Tři bratři měli svůj vlastní příběh a svou vlastní pohádku bylo by to lepší.

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Krásný romantický příběh, který měl fascinující závěr. Dojemný film o divadelní hře Romeo a Julii. Doporučuji :-)

Super náhradník (2006)

Teenagerská komedie, která je sice postavená na hlavu a někdy až moc bláznivá, ale povedená. Amanda Bynes svou roli zahrála perfektně a i když to byl "relaxační" snímek u kterého jste nemuseli přemýšlet, líbil se mi. Někdy je lepší americká komedie než nějaký filozofický film, který se nenaladí na vaši náladu.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Tarantinovky asi nebudou nic pro mě. Nesedí mi jeho osobitý smysl pro humor i když musím uznat, že jeho scénáře jsou prošpikovány kde jakými fórky. Vadí mi přehnaná surovost a vulgární výrazy, které se objevují ve filmu takřka neustále. Točit filmy, ale zase umí. Spojitost příběhů, které se na samotném závěru dají dohromady je fascinující.

Společnost mrtvých básníků (1989)

Zajímavý snímek od kterého jsem, ale očekávala o něco víc. Možná je to i tím starodávným způsobem učení a vedení soukromé školy v Americe. Docela si nedokážu dobře představit, že to někde takhle fungovalo. Tím je to pro mě ještě víc šokující. Dnešní mládež je jak utržená ze řetězu a tihle mládenci se chovají jak dobře naprogramovaní roboti, kteří uposlechnou každý příkaz.

Kletba z temnot (2012)

Musím říct, že jsem byla s tímto hororem docela spokojená. Žadnej krvák, ale taky tam nejsou k vidění lekačky nebo na rozdíl od některých hororů v menší míře. Je to spíš takové pochmurné a podle skutečné události.

Na vlásku (2010)

Romantická animovaná komedie, kterou si zamiluje mladší i starší divák. Děti v ní objeví princeznu, dobro a zlo a očekávaný happy-end. Dospělí se při ní zasní při představě, jaké by to bylo žít v pohádce, kde všechno dobře dopadne. Vřele doporučuji! :-)

Insidious 2 (2013)

Gratulace!! Bylo to skvělé opravdu! Neříkám, že jsem neviděla strašidelnější horor, ale takhle kvalitní a zajímavý ne. Už z prvního dílu jsem měla dobrý pocit, ale dvojka mě v něm ještě více utvrdila. Tleskám! :-)

Stáhni mě do pekla (2009)

Skvělý horor s úžasnou atmosférou. O lekačky nebylo nebylo nouze a překvapivý konec mě donutil tomu to filmu dát 4 hvězdy. Vřele doporučuji všem, kteří se chtějí podívat na psychicky stavěný horor