• Fantasy

Obchoďák (2012) (seriál)

Za změnu prostředí - od nemocnic do obchodu....a za herecké obsazení, za postavy....hvězdy...dvě

Prolhané krásky (2010) (seriál)

První série: Velmi chytlavá podívaná, strhující děj, neustálá tajemství, ale hlavně - na obzoru byla šance, že se na konci série dozvíme pravou tvář A. Všem, co seriál ještě neviděli a teprve se chystají se na něj podívat, doporučuju zapomenout na všechny fanpages o tomto seriálu, akorát by vám pokazily tu tajemnou auru kolem záhad v PLL. Druhá série: Trochu hodně slabší než jednička, nicméně stále dobrá podívaná. Kdo si PLL doopravdy zamiloval, zklamán nebude. Třetí série: První díly - nuda, nuda...s přibývajícími díly a blížícím se polovičním finále, se PLL dostávají zpátky do svých kolejích...a poloviční finále? Jep, takhle to má vypadat ;)

LOL (2008)

Kluky od sebe ze začátku rozeznat...to byl kumšt. Holky byly v poho. Každopádně, narozdíl od některých amerických komedií, taky teenagery byli hráni opravdu teenagery, což dle mého přidalo na kvalitě. Jediné, co se celkem nevyvedlo, byly asi takzvané boční příběhy, které mi přišly nedokončené (např. scény o synkovi od ministra). V celku to byla milá francouzská exkurze, do života tamější mládeže a jejich vztahů s rodiči.

Báječný hotel Marigold (2011)

Velmi dobře zpracovaný indický pokus na restart na sklonku života. Herecké osazenstvo, prostředí filmu, barvy filmu, hudba, charaktery postav - to vše zapadalo. Mladý ředitel, provozní, 1/3 majitel hotelu svým kukučem i darem (slovem pozlatit i staré koště) si dokázal získat ubytované. Samozřejmě, že by to nedokázal bez celkově silného indického prostředí, ale jeho podíl je zcela jistě nezanedbatelný. Milý, příjemný film se silnou atmosférou. Dneska za 4*

Tohle je válka! (2012)

Bim, bum bác....objeví se špičkoví agenti (kámoši největší), samozřejmě velmi ...velmi pohlední....bim bum bác...objeví se žena:-) A né ledajaká, až se z toho kámoši rozbatří a pustí do souboje o nejlepšího samce kanceláře. Já si myslím, že je to klasika přímo určená pro dámy a na nic jiného si to ani nehraje. Za tu upřímnost tři hvězdy ;)

Vrtěti ženou (2011)

Byla sranda, bylo červenání se, bylo napětí, byly sympatie....Správní herci na správných místech. Maggie Gyllenhall byla zcela skvělá. Historická, velmi vtipná komedie, která u mne tentokrát opravdu zabodovala.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Milé a zoufalé dámy z Wisteria Lane, budete mi chybět. Obzvláště váš bezchybný vzhled v každém ročním období, v každé situaci (včetně pečení, přebalování dětí, nabalování zahradníka, sledování sousedů, hraní pokru), v každé denní hodině. Bude mi dále chybět pohled na vaše stále pěkné a vypracované muže, pěkná auta, uklizené domy i zahrady. Ale co mi bude především chybět, je váš seriálový akční život, který se jen tak nevidí. Měly jste napínavé chvilky, měly jste ale i nudné chvilky, občas byla sranda, občas bylo namístě nesouhlasné kývání - budiž vám to odpuštěno. Těšilo mne!

Na sv. Valentýna (2010)

Je celkem smutné, když trailer je to nejvtipnější na celém filmu.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

První série: První dva díly to vypadalo tak nejistě...nicméně, to, co se z toho vyklubalo po té, se mi velmi líbilo :-) Všichni členové této skupiny do sebe krásně zapadají a když se rozjedou, hezky si to šinou jako skvěle fungující mašina. Navazují jeden na sebe a každý jeden dílek by opravdu chyběl, kdyby tam nebyl. Jen jeden dílek by možná potřeboval doopravit - a to Britta. Ale třeba se ve dvojce víc rozjede. Mým oblíbencem je samozřejmě Abed a jeho schopnost zahrát cokoliv, tvářit se nesmírně zadumaně ...a jeho Batman byl dle mého názoru bezkonkurenční :-) mé oblíbené chvíle v první sérii: Halloween, Paintball, Kuřecí nedostatek v jídelně :-) 90 % Druhá série: Mnohem větší nevyváženost dílů - některé nudnější, některé o to víc lepší :-) každopádně stále velmi dobrá úroveň...i ta Britta se dle mého názoru zlepšila :-) Oblíbené momenty ve druhé sérii: Halloween 2, Paintball 2, Advanced Dungeons and Dragons..:-) 80% Třetí série...mno..tak tohle byla jízda!!! Aneb - očekávejte málo a dostanete mnoho :-) třetí série mi sedla asi nejvíc. Byly tam zápletky (i když míra ujetosti byla na maximu), byly tam vztahy (i Rosamunde Pilcher by zaplakala), bylo tam psycho (že i Hitchcock by nabíral inspiraci) a tak bych mohla dále pokračovat...:-) Samozřejmě, jako v každé sérii se objevila dílová odchylka, ale stále zanedbatelná ...za třetí řadu dávám 95 %

Expendables: Postradatelní (2010)

Tak OK, nebyla to nejlepší volba vybrat si tohle místo večerníčku před spaním, ale i přesto nelituju. Parta ,,ornitologů,, nikdy nebyla drsnější. Občas jsem tohle dílko považovala za velmi abstraktní, protože jsem neviděla nic jiného, než jen červené šmouhy od krve na černém pozadí..a ty se střídaly s mega drsnými pohledy na druhou hustých týpků nejen v radiovkách a baretech. Samozřejmě...beru vše s nadhledem, ale pro mne dnes jen za tři..bylo to zkrátka ,,dobré,, :-)