Nepřemožitelné zlo (2005)

Nuda, od španielskych hororov mám vyššie očakávania. z tohoto sa vykľula tak paródia na foresta gumpa jedine..a Amy bola neskutočne trápna.

Zatímco spíš (2011)

skvelé..senzačné !! po tomto filme hneď kývnem na prácu domovníka akú mal Cesaer. mať takú nájomničku akou bola Clara Blas to by bral asi každý. To čo jej všetko spravil ako jej riadil život neskutočné. Záver heroický, Španieli opäť raz ukázali ,že sú v hororoch extra trieda :)

Sinister (2012)

Zas ten do okola istý námet ako sa spisovateľ(v tomto prípade Ellison Owalt) spolu so svojou rodinou nasťahuje do ,,strašidelného" domu aby mohol napísať ešte väčší hit ( ten predchádzajúci bol bloody Kentucky). Páči sa mi ale niečo nové a to ,že duch sa nedostal priamo do ellisona ale do jeho dcéry Ashley,ktorá sa nakoniec pridal k piatim ostatným deťom a k ich oteckovi pánovi Boogiemu alebo Booghlaovi. Trhlo ma asi dva-tri krát,chýba tam krajšia ženská a koniec bol až moc prostý na môj vkus. Viacej ma nastrašili Trevorove vilomeniny keď bol námesačný ako Mr. Boogie.

Hannibal (2001)

KUK ! tento film bol proste Eňo ňuňo ! aj keď na jahniatka to ovšem nemá, hanibal už bol starší a komotnejší a Clarice Sterlingovú dokáže zahrať presvedčivo len lezbička Jodie Foster hoci rusalke Julianne Moore nemôžem ubrať snahu. Celkovo z trilógie asi najslabší snímok. Čaú

Hon (2012)

Desivá škandinávska honka po ktorej som zrelý na válium !! Takto krivdiť Lucasovi a pripísať mu to najväčšie svinstvo za ktoré vo väzení sú schopní mu spoluväzni odrezať gule je zdrvujúce. Byť Lucasom tak sa neudržím a Grethe pri najlepšom pekne nafackám za jej sprosté lži. Film,ktorý pokiaľ ste aspoň trochu ľudoop vo vás prebudí emócie,hlavne tie negatívne,máte chuť vojsť do filmu a povedať že sú to len sprosté lži a že to tak vôbec neni. Tlieskam Vinterberg !

Nespoutaný Django (2012)

Tento akčno-dramaticko-komický western u mňa vedie ako najlepší film roka 2012. Dialógy a celkovo scenár bol jeden z naj, nevidím tam slabšie miesto počas celého filmu čo sa týka rozhovorov. Kopu krvy,pušného prachu,nábojov , briliantný zubár king Schultz a presvedčivo zahratý Django. Fakt som rád že ho hral Jamie Foxx a nie Idris Elba alebo Will Smith.

Skrytá identita (2006)

Frank Castell je odteraz môj idol. Vlastne neexistuje film s Nicholsonom pre mňa ,ktorý by bol zabudnuteľný. Vadil mi tu Matt Damon asi ako v každom filme,ale našťastie moje prianie nakoniec splnil Mark Walhberg keď ho na konci skvelo hetnul. Oceňujem krásu Very Farmigy,ktorá bola ešte viac sexy ako v Orphan. Ale celkovo film na mňa pôsobil rozpačito . Možno že len ja som ho nepochopil tak ako som mal, neviem,ale urobte si názor sami.

Trainspotting (1996)

Najlepší film svojho druhu a môj najobľúbenejší film s McGregorom. Príbeh Marka Rantona z Edinburghu je rovnaký ako život miliónov iných pouličných feťákov. Nie nadarmo sa hovorí že partia má na vás veľký vplyv,dokonca tu bol aj detailne opísaná samodvykačka-teda zatlknuté dvere,konzervy,porno časopisy,televizia, kýbeľ na zvratky a kýbeľ na sračky..a ešte predtym jedna posledná dávka :D uplne realne podaný život tejto ,,komunity" a záver ? a záver .. Mark sa zachoval sebecky, alebo priateľsky ?

Mother's Day (2010)

Beth Sohapyová,nakoniec nebola až tak so HAPY..Veľmi zaujimavý krimi hororík,v ktorom ,,milujúca matka" využíva svojich synov ako výpalníkov a spolu s nimi psychopaticky terorizuje domácich+ hostí..celkovo uvidíte skvelú vyvražďovačku, výstrely brokovnicou, oblievanie vriacou vodou, zapálenie vlasov a wrestling zápasy ku ktorým si dobrá mamička zatancuje spolu so synčekom. Vriaco odporúčam !

Kurs sebeovládání (2003)

Miestami možno trochu primitívne,ale i tak celkom dobrá zábava. Akurát ten Adam Sandler bol znova tak neskutočne trápny.