Místnost sebevrahů (2011)

Silný snímok našich susedov..prežívam podobné stavy ako prežíval Dominik v tomto filme takže som sa v tom našiel.. pre mňa 85 % :)

Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)

Ako malý, keď zbadal tú bosorku tak som sa skrýval za fotelku :) rozprávka na ktorej som vyrastal..a na ktorej by mohli vyrastať aj dnešné deti miesto Pc-hier :)

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

vždy som sa na tom skvele nasmial, teda hlavne keď bol ešte malý Jake..občas mi vadí že tie vtípky sú robené stále na tie isté témy,ale celkovo je to dobre pozerateľný sitkom :)

Dexter (2006) (seriál)

nič iné ma nedokáže držať tak dlho pri obrazovke ako je Dexter..za tri dni som v pohode zvládol aj celú sériu..páči sa mi,že s pribúdajúcimi sériami kvalita neuberá..dejovo je to spracované fantasticky..teším sa na 7.sériu :)

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Občas mám pocit,že sa tam deje stále len to isté..trošku mi chýba viacej dejových línií..palec hore za Sheldona Coopera,ktorý možno trochu imituje Mr. Beana a zaujímavý je aj exotický Rajesh,ktorý neprevraví so ženou pokiaľ nemá vypité ...tak v tom som sa teda našiel aj ja :D

Mr. Bean (1990) (seriál)

Je úžasné ako jeden človek bez jediného slova dokáže zabávať milióny ľudí :)

Simpsonovi (1989) (seriál)

V poslednej sérii som sa už trocha nudil..dúfam že Simpsonovci povstanú z popola a budú mať opäť skvelý scenár :)

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

najlepší seriál aký produkoval HBO..po každej časti som sa tešil vždy na novú všetko to fungovalo tak ako má..možno by nebolo od veci natočiť aj filmové spracovanie :) Tento seríal preslávil Damiana Lewisa :) R.I.P Major Richard D. Winters

Smrtící nenávist 3 (2009)

Pre nenávisť je lepšie netočiť pokračovania..nefunguje to tak ako v iných hororoch napr. Saw..kde je stále čo ponúknuť. Nenávisť totiž už nemá čo ponúknuť..a s jednotkou končí aj kvalita.

Smrtící nenávist 2 (2006)

kvalita oproti jednotka šla rapídne dole všetko sa len opakuje..už to tak nefunguje a divák približne vie čo od tohto filmu má očakávať ..hodnotenie 45 %