• Thriller

Odložené případy (2003) (seriál)

NEJ nej nej nej lepsi serial vsech dob kam se hrabe kriminalka miami nebo las vegas atd to jsou ubohy namesleny serialy odloženy prípady jsou o citech a krasne zpracovaný a ktomu jak se promita to jak vypadaly když se to stalo no proste good!!!!!!!!!!!

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Božíííí serial nic na nej nema !kdo nevidel tak prohloupil kdo rika odpad jeho nazor akceptuji ale v tom pripade to je sediví a zatmesili clovek kterej nema styl a v tom pripade tento serial nepochopil jelikož on je o stylu!!BOMBA SERIAL MUŽU NA NEJ KOUKAT POŘÁD :)!!!!!

Notting Hill (1999)

Super film!!skvele zahraný nenudil sem se videl sem to sice davno ale i tak vim že to je skvelý film!

Univerzální uklízečka (2005)

Boží film!!mohl bych na nej koukat pořad maggie smith tu roly zahrala jako nikdo jiný by to nedokazal! a ktomu to bylo v krasný anglii super film DOPORUČUJU!!!!

Tohle je válka! (2012)

Užasnýýýý!!miluju reese whitherspoon!Nádherná komedie zaživný od zacatku do konce tenhle film nemá chybu!Kdo miluje akční komedie v ktere se kamaradi stanou neprateli a bojuji proti sobe tak to je to pravý!!

Protivný sprostý holky 2 (2011) (TV film)

Film nic moc važne na jednicku to nemá ani nahodou prislo mi to vse moc falesný a rychlý vse muselo byt hned jasný to je divný film ma být zahadný a mam o nem premýslet tady to hned rekli a to bylo to nudný a neprijemný!!važne nuda ale za to že holcčiči intriky mam rad tak aspon ty dve hvezdicky dám!!

Suprhrdina (2008)

Super parodie rezal sem se porad užasný!!tolik humoru a srandy božííííííí!!!!!!!!!!!

Kick-Ass (2010)

BLBOST!!zasmal sem se tak jednou jinak mi bylo z nich trapne nepromyslený a divim se že to ma tolik procent???nebavilo me to film o nicem doufal sem že to bude neco jako super hrdina to nemelo chybu ale tohle k tomu melo daleko!!