I'm Still Here (2010)

Ten kdo tenhle film hodnotí 3 a níž, tak to jednoduše nepochopil.

Pretty Woman (1990)

Ze začátku mi to přišlo uhozený, ale na konci si mě ten film prostě získal.

Piráti na vlnách (2009)

To co se mi na tomhle filmu nejvíc líbí je banda herců, který jsou vtipný nejvíc jako celek. Těžko říct, jestli si zaslouží 4 nebo 5 hvězd pro mě je to "dobrej film" a to je hlavní.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Je to lepší a lepší, ale asi nejvíc se těším na 11. září, založení Facebooku, Nirvannu a konec 90 let. Doufám, že nějakou z hlavních postav přesunou třeba do USA, třeba ten Matěj to má celý před sebou. Jinak dnešní díl byl dobrej, ale čekal jsem sametovou revoluci :DD Poslední díl 3 série, byl docela dost našlapanej a na to, jak to dopadlo se skoro nic nestalo, kdyby vyhodili někoho z tý školy, bylo by to pestřejší :))

Drž hubu! (2003)

Je to jeden z nejvtipnějších filmů, které jsem kdy viděl.

Černobílý svět (2011)

║Rozpočet $25miliónov║Tržby USA $169,603,676 ║Tržby Celosvetovo $205,303,676▐ Tržby za predaj Blu-ray v USA $30,414,990 //počet predaných kusov 1,086,638║ Tržby za predaj DVD v USA $63,702,531 //počet predaných kusov 3,714,911║ To je celkem milé překvapení. Film vás zaujme lítostí nad postavami.

U-Turn (1997)

Dlouho jsem váhal mezi 4 nebo 5 hvězdami, ale přiklonil jsem se za hudbu Ennia Morriconeho ke 5 hvězdám. Mimochodem výkony Seana Penna, Joaquina Phoenixe mě pořádně zaujaly.

Avengers (2012)

Nikdy bych si předtím nemyslel, že budu mít radši Hulka než Iron mana, teď už ne... Tvůrci použili zajímavou myšlenku kombinovat akčnost superhrdinů s humorem, který se jim vyplácí. Myslím si, že je to asi největší dílo Marvelu za 10 let.

Pařba ve Vegas (2009)

Film si mě dostal scénou, když otevřou kufr od auta. = Ty mě chceš vyjebat xDD