Barbar (2022)

Do poloviny filmu super..hlavní hrdinka si dává opravdu pozor, jedná opatrně během nastalé situace s cizím týpkem v jednom domě, nevleze bezhlavě kam nemá, a zkrátka nesere vás svým sebedestrukčním chováním jak to v podobných hororech bývá běžné. Co se tam ale objeví ten známej komediální herec v kabriu, stane se z toho spíš komedie a bylo to jako bych sledoval uplně jiný film. Ale ušlo

Jan Žižka (2022)

Na mezinárodní poměry řadový historický TV film. Na české poměry velice nadprůměrný blockbuster😄 Nebylo to vůbec špatné, žádný propadák se rozhodně nekoná, jak si liberální škarohlídi, hejtující voliče Zemana Jákla, přáli😆) Kvalitu filmu mimojiné dokládá fakt, že je sobota čtvrt na pět ráno, a já u toho neusnul. Ksicht Sophie Lowe sedne na středověk jako prdel na hrnec - roli mladé spravedlivé snoubenky jsem jí v poklidu sežral, Ben Foster je zkrátka Žižka vz.2022, tzn. atletický model se stylo kotletami, jenž s pozvedlým čelem a duckfejsem hledí zamyšleně do dálav, zatímco komusi jednoruč drtí palcátem vyteklý mozek....držet se naopak historického kontextu, tzn škaredého dědka s třemi bradami, sedící s vyžraným bubnem na utrápeném koni, by byl zkrátka "fail". Tohle prošlo možná v polovině 20.století za vrcholného socialismu😄 V závěru filmu jsem byl dokonce dojat onou romantickou linkou, to se Jáklovi celkem povedlo..holt Foster i Lowe by spolu v reálu bez problému měli intercourse, takže ona spontánní láska a vzájemná tužba po vyšší spravedelnosti byla ve filmu uvěřitelná. Možná že si během pauz na natáčení dali někde v maringotce i do těla))

Partička (2009) (pořad) odpad!

Trapná sračka. V životě jsem se neusmál ani na vteřinu, a věřte, že smysl pro humor mám

Všechno, všude, najednou (2022)

Jediný, co si z týhle sra*ky, kterou jsem vypnul po dvaceti minutách, pamatuju, je Jamie Lee, a ta mě ve svém kanclu za stolem bavila

610 metrů nad zemí (2022)

Peklo pro všechny, co rádi zůstávají nohama na zemi, tak jako já

Nepřivolávej nic zlého (2022)

Syrové, uvěřitelné, znepokojivé, hrozné. Jak tu kdosi zmínil - horor v žádném případě, přičemž jsem přehlédnul, že jde o dánský film, tudíž jsem na začátku automaticky předpokládal, že jde opět o jakousi festivalovou sra*ku, přepálenou zdejšími podivíny, ale nakonec příjemné překvapení. Film, kvůli kterému jsem sotva dospal, protože jsem na jeho závěr neustále myslel, a ráno dokonce cítil nutkání pročíst zdejší komentáře, čili sami posuďte, zda-li stojí za shlédnutí, ovšem;  varování pro puberty a mileniály - vy nedostanete, co očekáváte

Thor: Láska jako hrom (2022)

Do řádný prdele jsme se od zlatých devadesátek dostali. Díky bohu za moje dětství s robocopy, terminátory, vetřelci, a predátory, a že tyhle fantasmagorické, kýčovité, politicky korektní CGI slátaniny a srance s lesbickými afroamerickými  valkýrami a homosexuálními kamennými obry, frčí u lžiberály lobotomizované mládeže až v této tragické epoše. Na druhou stranu - Bale dokáže i ze sračky, ve které omylem hraje, udělat kvalitní podívanou, ale pokud je už i samotný Zeus v podobě Crowa stylizován do role předposraného vyměklého bukanýra, je v tomto století zkrátka něco špatně, o tom žádná

Záhada v Saint-Tropez (2021)

Užvaněné francouzské komedie..kapitola sama pro sebe))) Christian Clavier pořád baví, ale už ne tolik, jako v jeho legendární roli středověkého pucfleka

Sirotek: První oběť (2022)

Nebylo to zlé, ale v porovnání s perfektní jedničkou velice slabé