Jezero smrti (2008)

3 za nudny film, dalsi dve za Kelly

Český sen (2004)

Super vec, ktera neni o tom, jaci jsou lidi blbci (a ze cesi jsou superidioti) , ale jak z lidi blbce udelat. To se myslim podarilo na jednicku. Navic komentar jedne z dcer ve filmu - cely den jsme se trmacely v prirode a bylo to jakoby prselo, pak vecer jsme zasly do hypermarketu a najednou bylo vsude slunce a te prirody bylo konecne padla, uz jsem toho mela dost, akorat se mnou nesly do Kenvela a Orsaye. No ty vole to je upadek! Celych sest kilomeru sla prirodou! Votevrena huba, jestli todle holka v jejim veku rikala dobrovolne a nedejboze si to i myslela tak to je fakt generace snu, ceskych snu opravdu. Pred popravou mucit mucit mucit! :o( Na bliti a hooodne smutne zaroven

Padlé ženy (2002)

No mohlo to bejt surovejsi. Slečna Marplová byla celkem mekota.

Bonnie a Clyde (1967)

Ono to bylo vsechno trosku jinak :o( a ani herci nejsou originalum podobni.

Knight Rider (1982) (seriál)

Plne chyb, roztomile, nostalgicke, plne krasnych aut

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Nechapu, kdo dava jednu hvezdicku. Miley Cyrus je odporna oskliva hnusna svine a jako fakt neberu uchylaky co si u Montany honej brcka. Holky nevyjimaje, Ty si u toho mackaj jiny veci. Prasata!

Riddick: Kronika temna (2004)

Nesrovnatelny s jednickou, absolutni parada a Director's cut jeden z nej scifi kousku. A vubec to neni o nejakych dizlovych cepsech!

Čtvrtý druh (2009)

Samozrejme jedna hvezdicka navic za Mílu ke kazdemu jejimu filmu. Moc moc pekna zalezitost ta Míla. Film 67%