14 vrcholů: Nic není nemožné (2021)

Fajn dokument o pre mna oblubenej teme himalajskeho lezenia avsak samotnym vystupom je venovaneho malo casu, su odbyte narychlo formou ideme hore-sme hore-ideme dole. Chcelo by to dlhšiu stopaz alebo formou serialu. Podobny dokument Kukuczka zaujme viacej.

Hurá na Francii (2013)

dost nepodarena francuzska verzia borata , chaoticke a nič k zasmiatu som tam nenašiel

Let (2012)

filmu najviac skodi ta dlžka, zbytocne natiahnuty film s celkom dobrou zapletkou

Zabiják Joe (2011)

neviem no , nejak to velky dojem u mna nenechalo 2x bobor jeden blowjob a to bolo asi tak vsetko ..

Bastardi (2010)

až na par hlasiek film za nic nestoji.. nechapem tie dalsie dve pokracovania

Tak fajn (2012) odpad!

preboha kto na toto može minut peniaze a natocit takuto neskutocnu sprostost???? jarova plačkova palonder??? tu si fakt niekto chcel z nas vystrelit

Můj otec je šílenec (2012)

no niektore komentare o nude nechapem nakolko som sa natom nasmial, na komediach je jednoduchost najlepsia. pravda kto ma rad velmi inteligentny humor tak tu si nepride na svoje , ale ako komedia je to fajn, po dlhej dobe jedina na kotrej sa da zasmiat.

REC 3: Počátek (2012) odpad!

neda sa to inak hodnotit než odpad , hororova atmosfera tam nie je žiadna , je velky rozdiel medzi hororom a krvakom, dalsi zbytocny film , normalne lutujem cas straveny pozeranim tohoto filmu

Panelák (2008) (seriál) odpad!

vyse 800 casti??!!! to si už tvorcovia snad robia srandu ?

Kříž cti (2012)

skvela severska drama o tom ako sa aj z tych najvecsich nepriatelov môžu stat velmi dobrí priatelia. Vo filme sice chyba akcia ale vsetko to vynahradzuje silny pribeh ktory rychlo vtiahne do deja.