Romantici (2010)

Tolik známých jmen v tak pitomém filmu opravdu nechápu. Zařazení do kategorie komedie je zcela mylné. Celou dobu jsem očekávala, kdy přijde ta pecka, díky které se sešli na natáčení Katie, Anna, Elijah,... a ono nic. Doporučuji pouze těm, kdo má večer problémy s usínáním. Je to jen lepší varianta místo počítání oveček, víc nic.

Líbáš jako Bůh (2009)

Asi jsem divná, ale film se mi líbil. Eva Holubová zde podala pro mě nezapomenutelný výkon.

Román pro muže (2010)

Četla jsem knížku a ta byla mnohonásobně lepší. Asi jsem od filmu příliš očekávala. Donutil, Vladyka i Hybnerová se snažili co mohli, ale chyba byla zřejmě někde jinde.

Noční rande (2010)

Příjemná průměrná manželská komedie na ponurý večer. Jediné co mi vadilo, byl James Franco v podobě potetovaného drsňáka. Jeho dřívější role Tristana mu seděla rozhodně více.

Sobík Niko (2008)

Malé děcka Sobíka Nika určitě ocení, ale já tohle podruhé opravdu vidět nemusím.

Kocour v botách (2011)

Když opomenu pro mě nudný začátek, Kocour v botách je výborná rodinná komedie. Při vzpomínce na vejce Cvaldu, jak utíká ve svém zlatém vrzacím převleku, se vždycky zasměju. V tomto Kocour předčil Shreka. Vřele doporučuji starým i mladým.

Ocelová pěst (2011)

Nestává se mi to často, ale na tento film jsem se nedokázala dodívat až do konce, a šla raději umýt nádobí. Přestože mám ráda sci-fi filmy, tak Ocelová pěst mě naprosto nezaujala a nebavila. Klidně bych to ale doporučila nějakému tatínkovi se synem, ale s tím, že maminku mají raději poslat do cukrárny.

Tři mušketýři (2011)

Toto netradiční pojetí klasiky mě celkem bavilo až na chvíle, kdy se na scéně objevila vzducholoď. Snaha o velkolepost a protlačení nových prvků za každou cenu nebyl až tak dobrý tah. Závěrečná bojová scéna je dle mě příliš uměle natahována. Přesto hodnotím ****, klidně se na to podívám znova.

Červená Karkulka (2011)

Ve zkratce bych řekla, že je to taková zajímavá blbost. Netradiční pojetí všem známé pohádky mě bavilo, ale klidně si mohli odpustit příliš nagelovaného Petra a přespříliš cukrkandlového Henryho. Povedlo se prostředí, zápletka s vlkodlakem a hlavně hudba. Milostný trojúhelník - Valerie a její chlapci - celkovému dojmu spíše uškodilo.

Utajený šéf - USA (2010) (seriál)

Viděla jsem sice jen několik dílů, ale přijde mi to jako velice zajímavý pořad, v některých chvílích i zábavný. Podle mě by si tímto procesem měl projít každý "velký šéf". Ten kdo zažije na vlastní kůži problémy svých podřízených, může efektivněji zdokonalovat systém ve firmě. Navíc jsem koukala, čím vším se lidé v dnešní době živí. Díky bohu za svou práci.