Zimní příběh (2014)

Dvě hvězdičky za herecké výkony, atmosféru filmu a milostný příběh. Jinak slátanina co nedává smysl. Kouká se na to hezky, ale opravdu se z toho dalo vytřískat víc než toto. Jeden z nejhezčích trailerů, co vás ale naláká na úplně jiný film.

Titanic (1997)

Často ode mě zní jako klišé, že Titanic je nejlepší film. Jenže je to opravdu tak a ti, co při každém filmu přemýšlí nad jeho vznikem, mi musejí dát za pravdu. Rok 1997 a vznikl vůbec nejlepší, nejvelkolepější a nejhezčí film. HUDBA, HERECKÉ OBSAZENÍ, scénář, kamera,... vše je v tomhle filmu opravdu perfektní a jsem pyšná na to, že to byl vůbec první film, který jsem viděla v kině. A pak ještě třikrát. Příběh, který vás chytne za srdce a vůbec nejlepší herecké duo. Dicaprio- Winslet. Haleluja

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Trojan a jeho vlasy jsou skvěle reprezentativní na takovou recepci. No já prostě koukám. Komediální český seriál a hle, on je opravdu vtipný. Doufejme, že takhle dobrý nebyl jen první díl.

Pomsta (2011) (seriál)

1.série byla celkem fajn a osud hrdinů, těch dobrých i špatných, mě začal opravdu zajímat. 2.sérii jsem asi jen už z hecu překousávala, abych věděla, jak to tedy dopadne. Seriál jsem hodnotila jako průměrný až na herecké obsazení- to je skvělé. Ať už Madeleine Stowe či Joshua Bowman, který se skvěle vyvíjí. Pak ale přišla třetí série a seriál se stal jedním z mým velice oblíbených. Postavy začali být lidštější, do příběhu se začali hodně zatahovat city, což někdy dělá situace opravdu emotivními a překvapujícími. Děj není tak komplikovaný, spíš až překombinovaný, což seriálu ublížilo např.ve 2.řadě. No těším se, jak se bude vše vyvíjet a opravdu doufám, že se seriálu bude dařit tuhle laťku udržet.

Millerovi na tripu (2013)

Zábavné, vtipné, originální. Už dlouho jsem se tolik nepobavila u filmové komedie. Ty mají totiž většinou obrovský skluz např. oproti sitcomům, kde je interval dobrých vtipů velice častý. Super!

Čtyřicítka na krku (2012)

Jedna hvězdička za herecké výkony a druhá protože jde o skvěle obsazený film. Ale jinak nuda, nulový příběh, žádné vtipné scény. Dobré třeba jako kulisa při úklidu.

Hvězdný prach (2007)

Tak skvělé vtipy, příběh, herci.. Bavila jsem se královsky a i když už je to pár týdnů, co jsem film viděla, zážitek z něj ještě jiný nepřekonal.

Plán útěku (2013)

Pro mě veliké překvapení! Celou dobu jsem se opravdu bavila a čekala co bude. Super.

Gravitace (2013)

Mně tam prostě příběh chyběl. I když musím říct, že mě překvapilo, že se ve filmu neobjevila žádná retrospektiva, díky které jsme postavy nepoznali blíže. Hodinu a půl čistého vesmíru, to jsem nečekala. Atmosférou to na mě dýchalo neskutečně. Sandra Bullock skvělá.

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Dlouho jsem tento seriál neviděla, ale vždy na něj budu vzpomínat jako na jedinečnou a extra vtipnou prasárnu, která mi vždy zvedla náladu a zároveň mi jí i trošku zkazila tím, jak vyobrazuje muže (musím stále přemýšlet, zda to mají vše takhle na háku a zajímají je jen tři věci -sex, fotbal a chlast-) ??? No nevadí, za pár let si ho znovu pustím a snad už budu vědět, zda je to pravda.