Dallas 63 - Osudný den (2016) (epizoda)

SPOILER... Události poslední epizody se daly roztáhnout alespoň do dvou dílů, některé předešlé se totiž moc vlekly a poslední má zbytečně rychlý spád. Já osobně knihu nečetla a nevím, jak moc se tvůrci drželi předlohy, každopádně se sama sebe ptám. Proč Franco nezkusil vzít Sadie do budoucnosti či proč nezůstal bez Sadie v 60. letech? Atmosféra šedesátek se mi v tomto seriálu tak moc líbila, že mi návrat do naší reality přišel až příliš ponurý. Konec seriálu perfektní, butterfly effect je tu opravdu nádherný a stará Sadie kouzelná. A Francův upřímný láskyplný úsměv v poslední minutě mu žeru tak, že pro mě určitě ještě nějakou chvíli zůstane Jakem Ambersonem.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Dala bych filmu prumer za tri. K postavam nijak moc neprilnete, posledni akcni scena neprehledna a celkove je film az moc "preakcnen". Rozlouceni s Paulem Walkerem na konci je ale tak nezne, citlive a vubec ne "pojdme z nich vytriskat par slz, at je to dostane." Po zakonceni zjistite, ze takove rozlouceni dokazi natocit lide, pro ktere Paul opravdu hodne znamenal a pochopite, ze parta kolem Rychle a zbesile byla opravdu jako rodina- jak rekl Vin Diesel. Za to, ze lidi delaji to co je bavi a pritom se i bavi, pridavam jednu hvezdu.

Labyrint: Útěk (2014)

Je pravdou, že film hodnotím už jako součást trilogie. Kdybych nevěděla, že bude mít pokračování, řekla bych si WTF, kdo je tam zavřel, proč to udělali, kdo postavil tak monstrozni labyrint? Ale takto, když vím, že se rozuzlení jistě dozvíme musím říct, že film je bomba. Skvělé herecké výkony, perfektní atmosféra a těšíte se na každou další minutu.

Sousedi (2014)

Docela dost mě překvapilo zdejší hodnocení, protože s mým názorem bývá ten místní odlišný kolem 5%. A tato skvělá komedie není ani v červených číslech?? Musím říct, že mi styl dialogů i scén dokonale sedl a skvěle jsem se bavila. Takto často se směju opravdu jen u sitcomů. Vtípky super, herecké obsazení super, scénář super a epická závěrečná bytka mezi Zacem a Sethem výborná. Uvažuji snad i o pěti hvězdách.

Hercules (2014)

Takhle naštvaná jsem z kina dlouho neodcházela. Totální ztráta času, nula zábavy, scénář naprosto k ničemu. Takových filmů už tu bylo hodně a Hercules nemá opravdu nic navíc, nebo čím by překvapil. Celou dobu jsem napjatě očekávala co přijde, bohužel jsem se nedočkala. Totální nuda- s mytologickým Herculesem to nemá nic společného. Jak to tak u těhle filmů bývá, trailer nás lákal na úplně jiný film. Pro mě je Hercules béčkový film bez jakéhokoliv děje.

Robocop (2014)

Film na mě působí "Béčkovým" dojmem, na to jaké Robocop má jméno z devadesátých let jsem čekala lepší REMAKE...

Nevinné lži (2013) (seriál)

Nerada hodnotím po shlédnutí 3 dílů, ale příběh Druhý Dech byl prostě skvělý a další dva průměr, takže hodnocení za 4.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Nemůžu si pomoct, prostě mi to bláznění kolem seriálu vadí. Už proto jsem k němu přistupovala skepticky, to je fakt. Každopádně nemůžu říct, že by mě seriál zklamal. Jsou tam opravdu skvělé scény, fanoušky určitě zasáhnout velice časté zvraty a úmrtí a seriál má neskutěčnou atmosféru. Jen se u něj často dost nudím. Dialogy, situací na severu,... A já nechci koukat na něco, co mě nudí. Chci se bavit od začátku až do konce. Proto za tři.

Na hraně zítřka (2014)

Neříkám, že Na hraně zítřka není klasický sci-fi akčnák, ale boduje skvělým scénářem a tím, že se při sledování prostě královsky bavíte. Takže za plný počet i díky Emily Blunt, která se od dob sekretářky Meryl Streep slušně vyšvihla.

Vejška (2014)

Bavila jsem se. A to je u mě u českých filmů rozhodující. Herci byli skvělý, příběh celkem plytký, ale dalo se.