• Fantasy

13 samurajů (2010)

První hodina a půl bez akce, pak byla, ale chyběl soundtrack. A samurajové s tou pleškou nebyli vůbec sympatičtí. Měl jsem si raději pustit znova Rurôuni Kenshina.

Infekce (2008) odpad!

Průjem

Rovnice smrti (2007)

nevýrazné, neoriginální a bez akce. Ale nejhorší to nebylo, připadá mi to moc podhodnocené. Strašidelnost 0/4 Brutalita 2/4

Pod kupolí (2013) (seriál)

První díly byly trochu nudné, ale jak obviní Barbieho, tak to bylo strašně moc napínavé. Citát z 8. Dílu: Nikoho jako ona jsem nepoznal. Je to úžasný. Jsme tak propojený. U vajce je to ještě silnější.(cz dabing) Trochu dvojsmysl, ne ;)?

Knihovníci (2014) (seriál)

Flyna Carsena mám strašně rád, sleduji ho už od pěti let v tv, takže jsem to hned musel vidět. Prozatím mě to baví, ale je to pořád to stejné, takže mě to časem určitě omrzí.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Prvních pár dílů mě to bavilo, ale pak to bylo pořád to samé, až mě to omrzelo. Mám rád seriály, které na sebe navazují, ale kdybych tady vynechal celou sérii, tak bych nejspíš pořád věděl, o čem to je.

Flash (2014) (seriál)

Mám rád seriály, které na sebe hodně navazují, ale tady je takových věcí jen pár a já se nikdy nestrachuji o hrdiny, protože vím, že přežijí. Ale to bych ještě snesl. Ale štve mě linie každého dílu, vždy jse stejná: Na začátku příjde nový padouch. Něco ukradne, nebo zabije. Pak to vyšetřije Barry. Mezitím si povídá se svojím nevlastním otcem a půl hodiny z celého dílu se řeší jeho vztah s Iris a pak konečně je dvouminutová akce a konec. Prvních pár dílů mě to bavilo, ale už mě to omrzelo.

Salem (2014) (seriál)

Na to, že jde o první seriál teto stanice, tak se povedl. Má totiž svojí atmosféru a krásné, přímo skvělé téma. Ale je to velká nevýrazná nuda. Vůbec nevíme, komu fandit, postavy jsou takové mdlé. Prvních šest dílu jsem sledoval jen proto, abych věděl, co se z toho vyklube, ale od sedmého dílu... Když přijel ten obávaný lovec... Tak to začalo být něco! Napínavé, nepředvídatelné. Vážně to napětí bylo skvělé! Už se těším na druhou řadu! Intro je boží!! Strašidelnost 1/4 Brutalita 1/4

Živí mrtví (2010) (seriál)

Dívání na toto jsem dlouho odkládal, bál jsem se, že bude pomalý a nudný rozjezd. Tak to naštěstí nebylo, zombie byly hned v prvních deseti minutách pilotu. Ale uvědomil jsem si, že tím pádem seriál přišel o to nejlepší, co na zombie filmech je - propuknutí nákazy :( . Dále jsem se bál, že nějaká skupinka lidí odcestuje na nějakou farmu, kde budou strávit celý seriál. To "jen" 1. a 2. série, které jsem dokoukal nějak za rok, rychlejším tempem to nešlo, to bych se zbláznil nudou. 3. série byla pro změnu ve vězení. Strašná nuda, vzdal jsem to, dokonce už podruhé... Když jsem tento komentář po dodívání půlky 3tí série dopsal, tak jsem pořád počítal s tím, že se k seriálu vrátím. Teď už vím, že ne. Postavy jsem si vůbec neoblíbil, pro mě za mě, ať si všichni (až na 1 vyjímku) pochcípají. A vzhledem k tomu, že vím, co se stane v 7. sérii (díky, mí úžasní spolužáci), tak na to kašlu. Oblíbené postavy: Glen. Postavy, kterým přeju smrt: Všichni ostatní, hlavně Rick. (no možná ještě Shana jsem měl rád, ale... ehm...)

Hra o trůny (2011) (seriál)

Jelikož se na to dívají všichni mojí kamarádi, tak jsem tomu dal šanci. Pilot vůbec nezaujal. Další díly se nestávají poutavé. Pár zajímavých dějových linií se tam najde, ale i tak to ubíhá pomalu. Nechápu, proč je tento seriál tak oblíbený. 1 série - 30% Druhá mě už bavila víc, nejspíš kvůli toho, že mě seriál pomalu vtahuje do svého světa. Oblíbená postava: Aria. Její dějová linie je nejzajímavějíší, určitě nejvíce nejnapínavějíší. Navíc, je to jedna z mála postav, která dělá dobrá rozhodnutí. Díval jsem se, jaké postavy jsou nejoblíběnějíší, je to Tyrion. To mě celkem překvapilo, vůbec ho nemám rád. Jeho dějová linie je jedna z nejméně zajímavějíších, dále je hnusný, prostě jako skřet. Chtělo by to do jeho příběhu dodat nějaké to napětí. Upřímně se divím, že ho ještě nikdo nezabil. Druhá oblíbená postava je prý Daenerys, ta mi však také nesedí. Její draky mám celkem rád. Jí ale moc ne. Je to jenom takové: Já jsem Khaleesi, matka,a já doufám, že časem i žrádlo, draků. Tohle je moje rozhodnutí! Nemůžete ho zpochybňovat, jsem za bouře zrozená..." Je prostě moc namyšlená. To bych ještě přežil, ale její přìběh je strašně nudný a především protahovaný. Je to jako Hobit, jako Bilbo se snaží dojít do svého cíle. Ale Bilbo tam došel skoro hned v prvním díle, ale jí to trvalo přes sedm sérií!!! Prostě ji tam nemohli nechad dojít v míru trochu dříve... No, každopádně doufám, že ji Cersei upálí ( no, to vlastně raději ne :D)