Iracionální muž (2015)

Po dlouhé době mile strávený čas v kině. Emma graduje svůj výkon, záporně, každopádně pupkáč Joaquin to drží v určitých mezích. Krátké a místama hodně moc zábavné. 80%

Inherent Vice (2014)

Vtip, atmosféra, vkus, obsazení, scénář, soundtrack. Nejlepší film roku 2014. 95%

Přežijí jen milenci (2013)

Vleklý , příšerný scénář, ten kdo na to kouká musí být buď totálně sjetej nebo v divnorozpoložení jako pošahanej Jarmusch, každopádně, mně se na to skvěle koukalo a ještě líp poslouchalo. Skoro šedesátnice Tilda a její podobní, jako Lena, etc. mi vždycky zamotají tak hlavu, že místo 1 dávám 5, sakra. 90%

Tajemná řeka (2003)

Dřív jsem tenhle snímek nedokázal ocenit, nuda, plytkost? Spíš moje úzké vidění. Momentálně je to pro mě totální thrillerová špička, ostatně jako všechny filmy, které jsou podle předlohy Dennise Lehaneho a viděl jsem je. O obsazení nemusí být ani řeč. Nejspíš mám nějaké knižní resty, takže jdu pomalu na ně.

Fargo (2014) (seriál)

Kdyby vyslal tenhle seriál jen opening song, tak je zapamatováníhodnej. Jediný problém mám s Martinem Freemanem, ten člověk Tě sere a to může jen procházet. 90%

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

JD: "Terk to tvrdí." Eliot: "Terk taky tvrdí, že Knight Rider je dokument." Takže.. v tomhle duchu. 95%

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Je to tak hrozně hloupé až jsem od toho nemohl odtrhnout oči. Soustředil jsem se na Jacksonovo pitvoření tak, že jsem nestihl koukat na hodinky. Tohle byla síla. 80% filmu byl totální přestřel. Ale bavil jsem se.

Interstellar (2014)

Proč mě nikdo nevaroval? Nolan byl pro mě bůh. Téměř. Inception byla hrana. Pokračování Batmana, kdyby nebylo Hardyho scén a DC tématiky, průser. Potenciál Interstellaru neskutečnej. Ale tohle, to je přestřel. Trailer předčí celej film? Ubíjející dovysvětlování. Ann Hathaway kyselá jak citrón. Propadák, pro filmový proletáře snad kult? Jo a ještě. Booooorrrreeeeeed. 20% lepších. A to jen za bundu.