• Thriller

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Fajn som sa bavil úplne kráľovsky aj keď mi to hneď na začiatku pripomenulo Foresta a bolo jasné ako a kam to dopadne, vždy som sa len smial a veľmi dobre zabavil. Odporúčam vrelo.

Cheap Thrills (2013)

Videl som a že nič. Mne osobne takýto druh filmu stačí vidieť raz. Neohromilo a bolo jasné ako to skončí. Ešteže zarábam evry a nemusím chodiť na takéto súťaže :))

Nepřítel (2013)

Bol to zvláštny film, taký iný či čo. Hudba vás vtiahne do deja že niečo nieje v poriadku a len čakáte kedy sa to zvrtne, zvrhne alebo niečo podobné. A ono ....................... nič. Áno má to nejaký ten záver, ktorý sa dá v pohode vyvodiť (samozrejme každý si vyvodí čo chce), ale že by ma to nejak prekvapilo, šokovalo alebo niečo podobné, tak to teda nie.

Pečovatel (2014)

Psycho ako vyšité a mne to stačí vidieť len raz. Všetko bolo tak uveriteľné civlne a super zahraté že jednoducho na druhýkrát to vidieť nemusím.

Příběh kmotra (2013)

Leeeepšie tri hviezdy. Bavil som sa, ale čo mi teda vadilo tak to bol strih alá Tony Scott. Inak pohoda-lahoda.

Kandidát (2013)

Ale áno šlo to. Nebolo by to na 4 hviezdy, no jednoducho dám ich. Zopárkrát som sa síce chytil za hlavu "WTF" ale šlo to. Petrželka :))

Znamení andělů - Miserere (2013)

Čo ja viem, taký normálny thriller, krimi, s pomaly chodiacim a ležérnym Depardieu. Však už vyzerá ako Seagal. Nič extra, ale ani žiaden prepadák. Jedno pozretie stačí a za pár hodín aj zabudnem o čom to bolo. Trochen atmosféry to v určitých momentoch malo, ale to je asi tak všetko.

Tenkrát na Phuketu (2011)

Výborná RomKom. Zabavil som sa, zasmial ako u klasickej komédie a aj tá romantika tam bola. Piatu hviezdusom dal za úžasnú a prekrásnu Suzanne. Ach jaaaaaaaj tá je mňam.

Limit (2010)

Výborná akčná jazda a napätie. Paráda, akurát len to ma štvalo že som to videl z dabingom.

Elysium (2013)

Mohli z toho viac vytrieskať, ale mlátiť slamu sa im podarilo dokonale. Scénarista by si zaslúžil narezať na zadok žeby rok nič nenapísal pod hrozbou ďalšej bitky.