• Thriller

Lucy (2014)

Konečne som si pozrel najnovšiu pecku od Bessona. Nechýba tu vôbec nič. Sexy Scarlettka super. Besson konečne niečo normálne natočil od Piateho elementu a ja som len kukal a kukal a parrááááda. Tie články čo vychádzali že či je to umenie alebo len akčný výplach to ma teda riadne pobavilo. Kto to tvrdil, to musel vidieť úplne iný film, alebo si myslí že Rambo 4 je umelecký film o starnutí hlavného predstaviteľa :))))). Ja som si Lucy užil od začiatku až do konca a žeby Lucy 2???

Dva dny, jedna noc (2014)

Niečo to do seba malo, ale mňa ten film príliš neoslovil. Marion bola fajn, ale absolútne som nebol presvedčený o tom že sa nachádza v super zúfalej situácii. Buď som to nevidel, alebo nepochopil.

Úsvit planety opic (2014)

"Letné kino" ako má byť. Nejaký ten príbeh kamera super Opice tiež, ale čosi tomu chýbalo. Niečo čo by vás viac vtlačilo do sedačky alebo vás prinútilo viac premýšľať. Je to síce parádna jazda, od určitého momentu, ale na suprovú jednotečku sa to nechytá. Tak si počkám na ďalší diel či to bude mať zostupnú, alebo vzostupnú tendenciu.

Síla života (2014)

Z takého divokého západu, ako bol zobrazený tu by aj mne jeblo v prašine, nie to ešte žeby sa mi prihodilo nejaké nešťastie :) Samozrejme by to vyriešil provaz :) parádny herci a Tommy Lee ako režisér, scénarista a herec je bomba.

Oltre il guado (2013)

Po dlhej dobe som si nejaký ten horor kukol a môžem napísať a povedať, že dobre som si vybral. Atmosferický, uhrančivý, depresívný a kurva Dark. Pre mňa sakramentsky napínavé až do konca a v podstate som len čakal a tŕpol čože sa to stane a ono stááááááále nič. To stááááále bolo natočené a zosnímané tak dobre, že som bol normálne prekvapený ako na mňa ten film pôsobil. Za mňa fajn.

Domácí vězení (2014)

Na čistých 5 hviezdičiek tomu trocha chýbalo, ale dal som ich pretože hororových komédií nieje moc a ja som sa bavil kráľovsky :)) Síce to bola skôr komédia ako horor, ale zopárkrát ma cuklo. Hlavná predstaviteľka je krásna a radosť na ňu pozerať a aj ostatný herci boli fajn. Eugene je úplne super a tie jeho prúpovídky to je lahoda len taký rachot. Som milo prekvapený ako sa na to všetko fajn kukalo. Paráda, takto si predstavujem zábavu.

Plastic (2014)

Akčné vôbec, komédia nula bodov, herci..... no nič moc a mal som to problém dopozerať. A že niekto tu mi chce nakukať že Guy Ritchie a zbaľ prachy HA HA HA. To teda ani náhodou z prižmúrením všetkých troch očí. Ako námet to bol fajn a dalo sa z toho vytrieskať fakt že dosť, ale nestalo sa tak. Záver ma dostával normálne do kolien, či to bola tá takmer až stupídna prestrelka alebo tie nezmysly ktoré úplne byli do očí. Chcel som dať dve, ale jedna je tak akurát.

Nejhledanější muž (2014)

Výborný film a výborným P.S. Hoffman-om. Atmosféra z filmu len sála a je vidno aká jue ponurá. Koniec vás dostane a len utvrí, že každý sa hrá na svojom piesočku a ke´d nie ste king tak môžte hrať tak akurát druhé husle. takých filmov viac. Myslím že kniha môže byť ešte viac super. Škoda len niektorých vecí na filme, ktoré mi doslova nevadili a ani nebili do očí, ale mohli byť lepšie. Takmer Full House Stars.

Spása (2014)

Fakt že som sa bavil od začiatku do konca. Konečne po dlhej dobe úplne super western ako má byť. Chytí vás od začiatku za gule a vy sa neviete dočkať konca, kedy vás pustí a s chuťou vydýchnete, že Mads im tie gule nakopal za vás. Škoda aj hodnotiť výkon Madsa Mikkelsena, pretože je to zasa jedna z jeho parádnych hlavných úloh. Je to pán herec. A to že to malo priemerný dej, myslím tým žiadny inovátorský, to filmu na kráse a napätí neubiera. Jednoducho paráda.